Boek omdraaien
De aankomst

Uitgever: Nieuw Amsterdam

Auteur: Bas Steman
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789046815366
  • Druk: 1
  • mei 2013
  • 176 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

'Van mijn jeugddroom om de Tour de France te winnen is niets terechtgekomen. Het steekt mij blijkbaar nog altijd dat ik stopte met wielrennen op het moment dat het allemaal moest gebeuren. Mijn wielermaatjes van toen groeiden uit tot de sporthelden Léon van Bon, Servais Knaven, Michael Boogerd en Jeroen Blijlevens - maar ik haakte af. Is mijn leven mislukt?'
Nog één keer speldt de wielrenner zijn rugnummer op om te zien of hij toen - twintig jaar geleden - de juiste keuze heeft gemaakt. De Ronde van Exel moet invulling geven aan de nooit uitgekomen jongensdroom. De aankomst is een ironische maar waargebeurde roman over dromen, illusies, liefde en grote verlangens.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2013
Afmetingen
Afmeting: 21 x 13,5 x 1,5 cm
Aantal pagina's
176 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Bas Steman
Uitgever
Nieuw Amsterdam

EAN

EAN
9789046815366

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
233 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
15 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
5 reviews
4,6
van de 5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

4
0
1
0
0
  • Verbluffend goed debuut
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn
    • Grappig

    Geschreven bij Een zomer met Kim Bokaviet

    Ik heb zelden iemand zo prettig over eenzaamheid zien schrijven als Silvia Toebak. Kim Bokaviet is een personage dat dingen doet die ik misschien zelf wel zou willen doen, maar nalaat. Telkens denk je: 'Ze zou dit toch niet doen?' en jawel daar gaat ze weer. Dit zorgt samen met de rijke fantasiewereld van Kim voor veel ontroerende momenten.
    'Een zomer met Kim Bokaviet' is prachtig in details en daarnaast spannend. Voor liefhebbers van Raymond Carver, Charles Bukowski en de verhalen van J.D. Salinger is dit echt een must. Je zou bijna vergeten dat het nog maar een debuut is.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Terecht, de (wieler)roman van het jaar!
    • Fantasierijk
    • Grappig
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend
    • Confronterend
    • ontroerend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Een boek dat je met een ruk uitleest. Het is een roman over grote dromen en vooral het loslaten daarvan. Soms heb ik zitten schateren van de lach, een bladzijde verder moet je de tranen wegslikken. Wat een roman, in een heerlijke stijl. Poetisch, vlot. Ik dacht dat het alleen een boek voor wielerfanaten zou zijn, niets is minder waar. Aanrader, voor iedereen die droomde van een groots en meeslepend leven. (m/v)

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Debuutroman
    • Fantasierijk
    • Grappig
    • de overgangen zijn wat harkerig geschreven

    Geschreven bij Een zomer met Kim Bokaviet

    Geen perfect debuut, maar zeer onderhoudend geschreven.
    Ik vond het lastig, en vervelend soms, om mij in het hoofd van Kim, de hoofdpersoon, te verplaatsen.
    Haar gedachtesprongen zijn onnavolgbaar.
    Pluspunten zijn dat het boek makkelijk leesbaar is en vol zit met humor.
    Een minpunt is dat de overgangen in het verhaal wat stroef verlopen. Het is wat rommelig.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    2
  • Aanrader voor mannen en vrouwen!
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal
    • Grappig

    Vanaf de eerste bladzijde was ik gegrepen. Eerst denk je een grappig, zelfspottend verhaal te lezen, maar na een paar bladzijden voel je het boek veranderen, gelaagder en melancholieker worden. Bij sommige scenes was ik echt ontroerd. Ik heb niets met wielrennen, of had er niets mee. Mijn man had het boek gekocht en binnen een dag uit. Ik las het na hem en ik ga het iedereen aanbevelen. Dit boek verdient veel meer, het einde is hilarisch, ontroerend en verrassend. Als dit boek bij De Wereld Draait Door was genoemd, was het vast een hit geworden! Kijk nu al uit naar het volgende boek van deze schrijver.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
  • Ontspannend
    Heeft dit artikel gekocht
    • Grappig

    Geschreven bij De aankomst

    Leuk boek, een beetje onsamenhangend geschreven. Echt vanuit de hak op de tak gedachte.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
20 99
Uiterlijk 1 februari in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 11,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 20,99
    Uiterlijk 1 februari in huis Tooltip
  • 14,85
    Op voorraad. Nu besteld, dinsdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.