De bromance boekenclub De eerste regel van de boekenclub: je praat niet over de boekenclub

Uitgever: Boekerij

Auteur: Lyssa Kay Adams
  • Nederlands
  • Paperback
  • 26 maart 2020
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy

Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven’-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub.

In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen?

Over De Bromanceboekenclub

‘Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.’ Kirkus Reviews

‘Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.’ Publishers Weekly

‘Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in één ruk uitgelezen.’ Anovelglimpse.com

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
26 maart 2020
Aantal pagina's
320
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Lyssa Kay Adams
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
P.V. BiermÉE
Tweede Vertaler
P.V. BiermÉE
Originele titel
Bromance Book Club

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
477 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
216 mm

EAN

EAN
9789022589748

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
1
0
0
0
  • We want more!
    • Grappig

    Wat een heerlijk luchtig, grappig, ‘ik-wil-het-NU-uitlezen’-boek! Ik kan niet wachten tot de andere boeken van Adams worden vertaald en uitgebracht in Nederland.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • GEWELDIG
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij De Bromance boekenclub

    Het was grappig, romantisch, avontuurlijk, dramatisch, en nog termen die niet eens bestaan. Ik heb zo erg genoten van dit boek! Aandader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • IK WIL MEER!
    • Grappig
    • bromance boeken club

    Toen ik dit boek oppakte had ik een licht en luchtig verhaal voor ogen, ideaal voor de vakantie. Dat is dit ook zeker, maar ik kreeg er onverwachts meer voor terug. Meer diepgang. Humor die net zoals de chemie pagina’s spatte. Oh en de Bromance! Laten we aub nooit de Bromance Boekenclub vergeten. Die heren stalen gewoon de show! Ik hoop dan ook zo dat uitgeverij de Boekerij de volgende delen vertaald. Ik wil meer BBC!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
18 99
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
Verkoop door Boelens Books
9,4
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Boelens Books
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Boelens Books

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen