De Chocolade Dynastie 1 - De dochter van de apotheker Ebook Tooltip Om haar geheime recept te bewaken, moet ze een onmogelijke keuze maken

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • E-book
  • 9789046829523
  • 15 december 2009
  • 472 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Rebekka Eder

Rebekka Eder (Kassel, 1988), studeerde Duitse taal en theaterwetenschappen. Ze werkte als tekstschrijver en journalist, maar concentreert zich nu volledig op het schrijven van romans.

Samenvatting

**Wervelende familiesaga voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe.**Keulen, 1838. Anna Sophia houdt ervan om haar vader te helpen in de apotheek. En ze is trots op haar eigen recept: heerlijke keelsnoepjes. Wanneer de apothekersleerling August haar het hof maakt, lijkt ook haar toekomst rooskleurig. Ze zal met hem trouwen en hij zal de apotheek overnemen. Maar dan krijgt haar vader een mysterieuze ziekte, en begint August zich steeds vreemder te gedragen. Heeft hij misschien iets met de toestand van haar vader te maken? Tegelijkertijd keert banketbakker Franz Stollwerck terug van zijn reis door Europa. Hij is al van kinds af aan verliefd op haar en doet haar nu een huwelijksaanzoek. Haar vader is tegen en dreigt haar te onterven. Anna Sophia zal een onmogelijke keuze moeten maken.De dochter van de apotheker is het eerste deel in de Chocolade Dynastie: een onvergetelijke familiesaga, vol liefde, jaloezie, vriendschap en verraad.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
15 december 2009
Aantal pagina's
472
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Rebekka Eder
Hoofduitgeverij
Oceaan

Vertaling

Eerste Vertaler
Sylvia Wevers

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee
eWaste
Nee

EAN

EAN
9789046829523

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Nederlands
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Periode
ca. 1800-1910

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
4
0
0
0
0
  • Rijk familieverhaal

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • Kan niet wachten tot deel 2!!!

    Ik werd gelijk getrokken door het omslag. Ik houd van de boeken van Marie Lamballe, en was op zoek naar een nieuwe serie. Dit boek sprak me erg aan, helemaal toen ik er achter kwam dat het gebaseerd is op een familie die echt heeft bestaan. Er zijn veel personages en dat is even wennen, maar algauw sluit je ze allemaal in je hart. Wat een bijzonder verhaal! Je wordt echt mee terug genomen in de tijd, en je leeft zo mee met Anna Sophia, die zich staande probeert te houden in een wereld waarin je als vrouw weinig mogelijkheden had. Een lekker dik boek, urenlang leesplezier!

    Vond je dit een nuttige review?
    9
    0
  • TOP boek, absoluut een aanrader.

    Positieve punten

    • Mooi en spannend
    • Prachtig verhaal
    • Aanrader

    Het prachtig boek. Mooi verhaal en heel spannend. Kon niet stoppen met lezen. Er over paar dagen wil ik deel 2 gelijk bestellen. Absoluut een aanrader !

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Boekenworm

    Positieve punten

    • Spannend

    Goed geschreven vooral als je
    net als ik en boekenworm bent

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Een roman om in te verdwijnen

    Positieve punten

    • heerlijke roman
    • lekker lezen

    Wat een heerlijke roman! Als je houdt van grote familiesaga’s, is dit een boek voor jou. Ik kan niet wachten op het volgende deel, om te lezen hoe het verder gaat met Anna Sophia en haar zussen.

    Vond je dit een nuttige review?
    11
    0

Waarom een goede keuze?

Wij vinden dit artikel een goede keuze, want het heeft positieve eigenschappen vergeleken met soortgelijke artikelen, zoals keur- of kenmerken op sociaal en ecologisch gebied.

Keur- of kenmerken

  • Digitaal boek
Lees meer over ons Goede Keuze-label

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Over de serie De Chocolade Dynastie

Vaak samen gekocht