De logé Ebook Tooltip Ze dacht dat ze alleen was tijdens de sneeuwstorm...

De logé

Uitgever: HarperCollins

  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402766844
  • 18 januari 2023
  • 262 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Heather Gudenkauf

Heather Gudenkauf studeerde aan de Universiteit van Iowa en werkt in het onderwijs. Ze woont in Dubuque, Iowa, met haar man, drie kinderen.Haar thrillers In stilte gehuld, Voor mijn zusje en Broer zijn wereldwijde bestsellers. Op bol.com vind je alle boeken van Heather Gudenkauf, waaronder het nieuwste boek van Heather Gudenkauf.

Samenvatting

Bloedstollende locked room-thriller, voor lezers van Ruth Ware en Lucy Foley.

Wylie Lark vindt het in eerste instantie helemaal niet erg dat ze ingesneeuwd raakt. Ze heeft zich namelijk teruggetrokken in een authentieke, afgelegen boerderij om haar nieuwe boek te schrijven. En een gezellig haardvuur en volledige stilte zijn precies wat ze daarvoor nodig heeft.

Toch bekruipt haar af en toe iets van angst, want in hetzelfde huis zijn decennia eerder twee mensen in koelen bloede vermoord en is een meisje spoorloos verdwenen. Dan ontdekt ze een jongetje buiten in de sneeuw. Waar komt hij vandaan? Wylie neemt het kind in huis en gaat op zoek naar antwoorden. Maar al snel wordt duidelijk dat ze niet alleen zijn…

‘Spannend en aangrijpend. Door de meeslepende verhaallijnen kan de lezer zelf puzzelen hoe alles op zijn plek moet vallen.’ The New York Times

‘Intrigerend, strak en angstaanjagend. De spanning die Gudenkauf creëert en opbouwt, is meesterlijk en absoluut verslavend.’ Kirkus Reviews

‘Wisselt op een duivels slimme manier tussen drie afzonderlijke verhaallijnen. Een vernieuwend mysterie en een ideale thriller om een lange, winterse nacht door te komen. Zorg ervoor dat je de lichten aanlaat.’ Apple Books

‘Het boek is niet alleen meeslepend en volkomen geloofwaardig, het zit barstensvol emotie en is ongezien spannend. ‘ Hebban *****

‘Drie ingenieuze verhaallijnen vormen een spannende puzzel. Ideaal voor op een koude winteravond.’ Libelle België

‘De logé is een ijzersterke thriller die nog lang blijft nazinderen en de lezer nog lang in zijn greep houdt.’ Vrouwenthrillers.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
18 januari 2023
Aantal pagina's
262
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Heather Gudenkauf
Hoofduitgeverij
HarperCollins

Vertaling

Eerste Vertaler
Henske Marsman

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402766844

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

1 review

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

  • Spannend

    Geschreven bij De logé

    heel spannend en goed boek. geen saaie momenten. leest heerlijk weg.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Prijsinformatie

De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen