De monnik die zijn Ferrari verkocht Een fascinerend verhaal vol wijze levenslessen en een genot om te lezen.

Uitgever: Elmar B.V., Uitgeverij

Auteur: Robin Sharma nvt
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789038925462
  • Druk: 10
  • maart 2016
  • 160 pagina's
Alle productspecificaties

Robin Sharma

"Robin Sharma is a Canadian writer and motivational speaker known for his The Monk Who Sold His Ferrari book series.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

De monnik die zijn Ferrari verkocht is het verhaal van Julian Mantle, een geslaagd advocaat, die door zijn enerverende maar onevenwichtige leven een bijna noodlottige hartaanval krijgt. Geconfronteerd met zijn fysieke broosheid maakt Julian een spirituele crisis door die hem noopt op zoek te gaan naar de antwoorden op de grote vragen van het leven.

Hij besluit radicaal te breken met zijn luxe maar oppervlakkige bestaan en waagt zich op een buitengewone odyssee naar een eeuwenoude cultuur in de Himalaya. Daar vindt hij een krachtig systeem dat de mens in staat stelt om de potentie van geest, lichaam en ziel ten volle te ontplooien en intenser, gelukkiger en harmonieuzer te leven. De monnik die zijn Ferrari verkocht is een inspirerende vertelling, waarin de tijdloze spirituele wijsheid van het Oosten wordt vermengd met messcherpe zakelijkheid van het Westen. Een boek dat u stap voor stap de weg wijst naar een leven met meer moed, evenwicht, vreugde en innerlijke rijkdom.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
10
Verschijningsdatum
maart 2016
Afmetingen
22 x 14,1 x 1,6 cm
Aantal pagina's
160 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Robin Sharma nvt

Vertaling

Originele Titel
The Monk Who Sold His Ferrari

Character

Personage
Geen personage

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Kobo e-reader

EAN

EAN
9789038925462

Overige kenmerken

Dyslexievriendelijk
Nee
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
258 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
16 mm
Verpakking lengte
220 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 26 reviews
4,5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

18
6
1
0
1
  • Goed verhaal voor beginners in zelfontwikkeling
    • Praktisch toepasbaar
    • Inspirerend
    • vertellende vorm ipv non-fictie

    In vertellende vorm worden hier wijsheden gedeeld waarmee je een gelukkiger en rijker leven kunt leiden. Er staan veel praktische tips in en na elk hoofdstuk een kort overzicht van de lessen uit dat hoofdstuk. En ze zijn goed toepasbaar.

    Wat mij wel stoort is dat het in vertellende vorm is, terwijl het duidelijk een non-fictie boek is.
    De monnik is een vroegere bijzonder succesvolle advocaat die zijn leven helemaal heeft omgegooid nadat hij in de rechtzaal een hartaanval heeft gekregen. Hij verkoopt zijn hele hebben en houden en vertrekt zonder afscheid te nemen van zijn zakenpartner. Drie jaar later staat hij voor de deur, blakend van gezondheid en veel jonger en slanker dan hij daarvoor was. Hij vertelt de zakenpartner over zijn belevenissen. Het boek is geschreven in de ik-vorm, vanuit die zakenpartner. Die zakenpartner moet de nog onwetende lezer zijn. Hij stelt soms rare vragen, ervan uitgaande dat ik die als lezer ook zou hebben. Het ligt er zo duidelijk bovenop dat de schrijver van een non-fictie boek een fictieboek wilde maken en is daarin wat mij betreft niet geslaagd.
    Neemt niet weg dat de boodschap uit het boek bijzonder goed is.

    Vond je dit een nuttige review?
    10
    1
  • Inspirerend boek en makkelijk te lezen
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Makkelijk te lezen en inspirerend.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Voor fans van The Secret
    • Meeslepend verhaal

    Dit is echt een boek voor liefhebbers van The Secret en The Law of Attraction. In romanvorm wordt verteld over de kracht van gedachten. Aan het eind van ieder hoofdstuk worden alle inzichten nog eens op een rij gezet. Las zo prettig weg dat ik het op vakantie 2 keer gelezen heb.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Wauw!
    • Praktisch toepasbaar
    • Heldere boodschap

    Prachtig boek wat aanzet tot reflectie over het leven.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spirituele rijkdom, een aanrader!
    • Mooie beeldspraken
    • Inspirerend
    • Praktisch, meteen toepasbaar

    Een fantastisch mooi en inspirerend verhaal. Eerst te leen gekregen en onlangs gekocht om het weer opnieuw te kunnen lezen en ' bestuderen' . Het geeft je inzicht en tools een opgeruimde en positieve geest te creeren en te behouden, je energiek te voelen en je doelen te bewerkstelligen. Het boek geeft je spirituele rijkdom. Ik ben er meteen mee aan de slag gegaan en je plukt er ook meteen de vruchten van! Voor eenieder die in zichzelf wil investeren is dit een echte aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Voor mij valt alles op z'n plek
    • vertellend verhaal wat je blijft boeien
    • je kan je irriteren aan de manier van schrijven.

    Prachtig boek wat een mooie vertelling is hoe je leven op een zinvolle manier te kunnen leven zonder de hedendaagse hectiek alles te laten bepalen. Mij heeft het binnen een week een veel rustiger hoofd gegeven. Het viel allemaal op z'n plek. Aanrader. Niet overal mee eens, maar dat hoeft ook niet. Neem er van mee waar je wat aan hebt of wilt proberen zou ik zeggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig!

    Een geweldig boek om kracht en balans te vinden!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • De monnik die zijn Ferrari verkocht
    • verwerft inzicht en zelfreflectie

    Heel interessant boek, licht spiritueel

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Openbaring

    Dit boek heeft mij pas écht op een ander denk been gezet.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Ommezwaai
    • morele steun
    • meditatie en visualisatie
    • steun
    • vlot lezen
    • niets
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik heb dit boek jaren geleden gekregen van een goede vriend. Toen de tijd er was om het te lezen, voelde ik me elke dag beter worden en echt terug optimistisch . Aanrader voor degene die nood heeft aan een oogopener met in elk hoofdstuk mindfullness oefeningen . TOP boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
19 95
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen