De Rouwbrief

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789090351292
  • 23 november 2021
  • 276 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Twee weken na de dood van haar man ontvangt Inge Mulder een bos bloemen van een anonieme afzender. Wanneer er meer cadeaus volgen en de politie ontdekt dat ze vanuit haar tuin is bespioneerd, gaat ze samen met haar zoon Robbert op onderzoek uit. Maar als Robbert onverwachts een gewetenloze moordenaar op het spoor komt, is hij zijn leven niet meer zeker. Kan hij zijn moeder op tijd waarschuwen? Voor de fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
23 november 2021
Aantal pagina's
276
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sanne Ter Zee

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
135 mm
Product hoogte
25 mm
Product lengte
214 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
214 mm
Verpakkingsgewicht
387 g

EAN

EAN
9789090351292

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Gemiddelde van 28 reviews
22
5
1
0
0
  • Super spannend

    Door de vlotte stijl van de schrijfster werd ik onmiddellijk meegezogen in het verhaal en kon ik niet ophouden met lezen. Bijzondere opbouw, korte hoofdstukken, flashbacks en onverwachte wendingen... alles draagt bij aan de spanning. Lekker lezen tot de laatste bladzijde. Ik zeg: kopen!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Goed boek

    Positieve punten

    • Boeiend
    • Toegankelijk
    • Korte hoofdstukken

    Geboeid gelezen tot de laatste bladzijde. Spannende opbouw met een onverwacht einde. Toegankelijk geschreven, voor een brede doelgroep. De moeite waard!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Aanrader!

    Positieve punten

    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Wat een goed boek! Het leest als een trein, ik heb het dan ook in één ruk uitgelezen, kon het gewoon niet wegleggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Mooi en spannend boek

    Spannend boek. Het leest heel makkelijk en daardoor moeilijk weg te leggen. Spannend tot het einde! Ik kijk al uit naar haar volgende boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Spannend en origineel

    Positieve punten

    • Spannend
    • Origineel
    • Tot de laatste bladzijde

    Ik kon het niet wegleggen! Zo’n spannend en vooral ook origineel boek. Geweldig, echt een aanrader

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • heerlijk boek

    Positieve punten

    • Spannend

    Makkelijk boek, goed complot en het leest lekker weg. Als je beging wil je ook het einde weten dus is het moeilijk om het boek weg te leggen. Dit komt met name door de korte hoofdstukken.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Aanrader!

    Positieve punten

    • Spannend
    • schrijfstijl

    Meteen vanaf het begin word je als lezer meegezogen in het verhaal. Het boek heeft een fijne schrijfstijl en is spannend, waardoor het heerlijk weg leest en ik het niet weg kon leggen.
    Kortom, echt een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Spannend

    Als pluspunt zou ik zeggen: spannend.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Spannend

    Wat ik goed vind aan dit artikel: spannend.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Schitterend boek.

    Positieve punten

    • Spannend

    Spannend en mooi geschreven verslavend als je begint te lezen is het moeilijk om te stoppen.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 39 euro en 95 cent.
Op voorraad
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door Doorgelezen
9,1
In winkelwagen
  • Bestellen en betalen via bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Doorgelezen
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Doorgelezen

Vaak samen gekocht

  • De Tweede Weduwe
    17,50
    Verkoop door bol
  • De perfecte echtgenote
    23,99
    Verkoop door bol
  • De vallei
    13,50
    Verkoop door bol
  • Koraalrif
    12,99
    Verkoop door bol
  • Het verkeerde meisje
    8,99
    Verkoop door bol
  • Roadtrip
    17,50
    Verkoop door bol