Emma Rous

Emma Rous is afgestudeerd aan Cambridge University. Ze heeft altijd van verhalen gehouden waarin identiteit onduidelijk is, zoals The Talented Mr. Ripley. Ook wilde ze schrijven over de emotionele band met een plek. Het idee voor haar debuutroman De tweeling van Summerbourne was geboren.

Samenvatting

De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton.

De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden…

Productspecificaties

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Land
Engeland
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 52 reviews
4,3

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

28
12
9
3
0
  • Meeslepend, maar verwarrend
    • Meeslepend verhaal
    • Ingewikkeld verhaal
    • Geen diepgang

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Het is een meeslepend verhaal dat je uit wilt lezen: wat is er nu echt gebeurd? Hoe zijn alle personages in het boek met elkaar verweven? Toch ben ik van mening dat, in tegenstelling tot de andere recensies, het boek verwarrend is. Ik lees best veel (en werk in een bibliotheek), maar ik had moeite met alle namen goed gescheiden te houden. Iets wat ik bij andere boeken over families niet ervaar. Komt het omdat de personages niet heel goed zijn uitgewerkt? Ergens mis ik wat diepgang.
    Verder vind ik de vertaling niet uitermate goed. Er wordt steeds gerept over 'het klif', maar volgens mij moet het 'de klif' zijn. Het leest in ieder geval niet lekker. En er staat op een gegeven moment 'Edward' terwijl het Edwin moet zijn. Was de naam Edward de originele naam in het Engels? Die had veel beter gepast, juist omdat het verhaal zich in Engeland afspeelt. Op de een of andere manier passen de namen niet goed bij het verhaal. Maar dat is natuurlijk heel persoonlijk.
    Het plot is doordacht, maar wel verwarrend.
    Voor zover ik het kan nagaan is het Emma Rous haar eerste roman. Het kan alleen maar beter worden.

    Vond je dit een nuttige review?
    10
    0
  • Prachtig, verslavend boek
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Ik was op zoek naar een ebook en de titel en kaft van het boek spraken me al gelijk erg aan. Ik ben na de koop gelijk begonnen met lezen, en in twee dagen heb ik het boek verslonden. Wat een prachtig boek. Zeer verslavend, je wilt iedere keer door en lezen hoe het verder gaat. Het is spannend op sommige momenten en het barst van de familiegeheimen. Ik baalde gewoon toen ik het boek uit had, en vind het jammer dat er nog maar één boek van deze schrijfster is. Dit boek smaakt namelijk naar meer! Ik zou hem iedereen van harte aanbevelen.

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    2
  • Het verhaal van Seraphine en Laura
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Seraphine en Laura zijn de hoofdpersonen in dit intrigerende verhaal.
    Het wordt verteld in twee tijdzones Dat van Laura rond 1992 en dat van Seraphine rond 2017.
    Het duurt even om in het verhaal te komen. Maar als duidelijk wordt waar Seraphine mee worstelt en Laura haar plekje gevonden lijkt te hebben, raak je meer en meer betrokken bij hun leven.
    De schrijfstijl wordt beter naarmate het verhaal vordert. De gevoelens beter verwoord en de spanning rond de verwikkelingen groter.
    Op het eind waren de wisselingen in tijd wel wat te snel op elkaar, zodat ik de voeling met het verhaal wat kwijtraakte.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Onderuit zakken en lezen
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    leest lekker weg, wel veel bladzijdes maar ben je eenmaal op gang dan lees je zo door. Was prima leesvoer voor tijdens de vakantie

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Mooi en onderhoudend verhaal
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Mooi en ook wel spannend. De ontknoping is wat onwaarschijnlijk maar goed bedacht. Een boek dat je moeilijk weg kunt leggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Aanbeveling
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Het is een mooi verhaal

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Traag op gang maar al snel verslavend

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Ben nog aan het lezen dus wel een vermoeden over de afkomst van de tweeling maar nog geen zekerheid.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Boeiend tot de laatste letter
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • beeldend
    • boeiend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Ik heb van dit boek genoten. Het wordt om en om vanuit de visie van twee personages geschreven. Uiteindelijk begrijp je ook waarom dit zo is. Het is een intrigerend verhaal. Knap geschreven en heel beeldend. Ik vond het gewoon jammer dat ik het uit had.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
  • gewoon tweeling verhaal
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    ja heb het graag gelezen, spannend verhaal, meeslepend en de plot is heel byzonder, gaat over familiegeheim, soms wat verwarrend, maar uiteindelijk is de ontwarring zo heftig dat ik de adem in hield,

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
  • Niet erg genietbaar
    • Moeilijk in te komen
    • Ingewikkeld verhaal
    • Saai

    Geschreven bij De tweeling van Summerbourne

    Het verhaal komt heel traag op gang, je worstelt je er langzaam door omdat toch wel wilt ontdekken wat er eigenlijk achter zit. De ontknoping is nutteloos ingewikkeld gemaakt om er spanning in te brengen maar met het omgekeerde effect.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    2
17 99
Alleen tweedehands
Als nieuw
Dit boek heeft de conditie "als nieuw" en is in prima staat. Het boek is misschien 1 keer of nooit gelezen en de kaft kan lichte gebruikerssporen vertonen. De pagina's zijn "nieuw" en hebben geen vale plekken en/of notities en/of onderlijningen noch fluo. Geen geschrijf op pagina's.
Uiterlijk 1 juni in huis
Verkoop door partner van bol.com

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 22,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen