De vrouw die haar stoute schoenen zocht

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Cecelia Ahern
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024584895
  • Druk: 1
  • april 2020
  • 288 pagina's
Alle productspecificaties

Cecelia Ahern

Cecelia Ahern werd wereldberoemd met de bestseller P.S. I Love You, dat verfilmd werd met Hillary Swank en Gerard Butler. Haar boeken gingen al meer dan 25 miljoen keer over de toonbank, in meer dan 40 landen.

Samenvatting

Cecelia Ahern, bestsellerauteur van o.a. P.S. I Love You, is terug met de verhalenbundel De vrouw die haar stoute schoenen zocht. Een feest voor de liefhebbers van Jojo Moyes en Nicholas Sparks!

Met De vrouw die haar stoute schoenen zocht heeft Cecelia Ahern een onvergetelijke, sprankelende en fantasierijke verhalencollectie gemaakt. De verhalen gaan over de intiemste, persoonlijkste momenten in het leven van een vrouw – wanneer je overweldigd wordt door verlangen of schuldgevoelens, wanneer je je geïntimideerd of onzichtbaar voelt. Cecelia Ahern onderzoekt de eindeloze manieren waarop vrouwen door tegenspoed heen breken met humor, vindingrijkheid en mededogen. Wat gebeurt er dan en hoe vinden ze een weg daaruit? Het is een verfrissende bundel waarin de auteur haar fantasie de vrije loop laat en de vrouw van nu op een bijzondere manier laat spreken. ‘Een indrukwekkende, hedendaagse en vermakelijke collectie.’ The Observer ‘Vindingrijk en ingenieus, met een buiging naar het werk van Angela Carter en Margaret Atwood.’ Stylist

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2020
Afmetingen
Afmeting: 21,5 x 14 x 2,3 cm
Aantal pagina's
288 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Cecelia Ahern

Vertaling

EAN

EAN
9789024584895

Overige kenmerken

Gewicht
371 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 2 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
0
0
0
0
  • hilarisch en nadenker
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Heerlijk een boek waar ik hardop van moet lachen. Maar tegelijk zet het me aan het denken. Soms lijken de verhalen in het begin raar en onduidelijk maar aan het eind vallen de kwartjes. De verhalen zijn fantasierijk en met een duidelijke onderliggende boodschap die soms vlijmscherp is.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Topboek!
    • geweldig gewoon

    Topper, zoals alle boeken van Cecelia!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
18 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen