De vuurzeevlieg en andere dierenverhalen

Auteur: Toon Tellegen
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789045123776
  • Druk: 1
  • september 2019
  • 80 pagina's
Alle productspecificaties

Toon Tellegen

Toon Tellegen is schrijver en dichter, vooral bekend van zijn dierenverhalen over de mier en de eekhoorn. Ze worden ook door volwassenen graag gelezen.

Samenvatting

Nieuwe dierenverhalen van Toon Tellegen, schitterend in kleur geïllustreerd door Carll Cneut. In dit prachtboek van twee grootmeesters kan het vuurvliegje veranderen in de vuurzeevlieg, kunnen de steeltjes op het hoofd van de giraf besluiten dat ze heel goed zonder giraf verder kunnen en komt de bizon tot zijn grote schrik op een dag zomaar zichzelf tegen.
Carll Cneut koesterde al langer de wens dierenverhalen van Tellegen te illustreren. Die wens is nu uitgekomen. En hoe!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2019
Afmetingen
Afmeting: 27,7 x 19,6 x 1,2 cm
Aantal pagina's
80 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Aanbevolen leeftijd
3 - 12 jaar
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur(s)
Toon Tellegen
Illustrator
Carll Cneut
Co-illustrator
Carll Cneut
Uitgever
Querido

EAN

EAN
9789045123776

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
476 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
196 mm
Verpakking hoogte
13 mm
Verpakking lengte
278 mm

Je vindt dit artikel in

Leeftijd
vanaf 3 jaar
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Basisschool groep
Groep 1

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 7 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

7
0
0
0
0
  • Rozig mooi!
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    De vuurzeevlieg en andere dierenverhalen. Tekst: Toon Tellegen en tekeningen: Carll Cneut.

    Tellegen, Cneut én een fikse scheut fuchsia: een boek dat mijn ogen, hart en ziel streelt, beginnende vanaf de cover. Wat een combinatie!

    Blijkbaar was het een wens van Cneut om dierenverhalen van Tellegen te illustreren; ik ben zo blij dat die wens in vervulling mocht komen. De vuurzeevlieg is een pareltje (het verhaal én het boek). Op zichzelf zijn Toon en Carll al een feestje: samen zijn ze een vrolijke verjaardags-vuurzee. Ze tillen elkaar, zo mogelijk, naar een nog hoger niveau.

    De vuurzeevlieg (voorheen het vuurvliegje), de wezel, de pad, ze stalen allemaal mijn hart. Omdat ze ontroerend zijn en inconsequent, omdat ze een spiegel zijn en daarnaast een wijze les. Tellegen slaagt er in om ons keer op keer te verrassen, verbazen en beroeren. Met dieren die verdrietig zijn, boos zijn, niet weten wat ze willen, niet zijn wie ze willen,… Ze schrijven onbesuisde brieven, bakken en eten te veel eikenwortel- en zoete bladeren-taart, klimmen in bomen en vallen er keer op keer uit. Ondertussen hebben ze veel liefde en geduld voor en met elkaar. Ze staan op, gaan weer slapen en ploeteren voort.
    Net als wij, maar ook net iets anders en mooier. Want dat doet Tellegen: hij geeft alles een (weemoedig, hartverwarmend) zilveren randje, Cneut zorgt op zijn beurt voor kleur in donkere dagen.

    Samen zorgen ze voor een schatkist van een boek, vol parels van verhalen, om te blijven koesteren. Of je nu jong bent of oud, met builen of met wratten. ‘Droog je tranen, gooi die spiegel weg en ga een eindje wandelen.’ Naar de boekenwinkel bijvoorbeeld, De Vuurzeevlieg wacht op je.

    Vond je dit een nuttige review?
    17
    0
  • Juweeltje

    Prachtig geillustreerd met mooie verrassende verhalen over dieren of zijn misschien toch mensen? Toon Tellegen en Carll Cneut op hun aller best!

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Vuurzeevlieg fanntastisch herkenbaar mooi
    • Grappig
    • Leerzaam

    Mooie iluustraties van top Carl Kneut en natuurlijk typisch heerlijk Toon Tellegen

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    1
  • Fijn boek
    • Grappig

    mooie illustraties

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Zeer goed boek voor liefhebbers van T Tellegen en C Cneut
    • mooi boek voor liefhebbers van toon tellegen en c

    Mooi boek voor liefhebbers van Toon Tellegen en C , dat is wat ik er goed aan vind.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heerlijk boek
    • een absolute aanrader. ook een heerlijk boek om ca

    een heerlijk boek, ook om cadeau te geven.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Aanrader!
    • Leerzaam

    Mooi geschreven en heel mooie illustraties- een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
Bindwijze: Hardcover
23 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Expert beoordeling

Prjis voor het best geïllustreerde Nederlandse of internationale kinderboek.

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen