De wilden 3 - Een familiereünie

Schrijf een review

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Sabri Louatah
  • Nederlands
  • Hardcover
  • Introductie: 2018-10-30
  • Blz.: 304 pagina's
Alle productspecificaties

Sabri Louatah

Sabri Louatah is een jonge Franse schrijver die in één keer zijn naam vestigde met De wilden. Hij verovert nu de wereld met deze serie, die door pers en lezers unaniem juichend is ontvangen.

Samenvatting

Een familiereünie van Sabri Louatah is het laatste deel van het familie-epos De wilden: een politieke thriller over een verscheurde familie in een verscheurd land. Eerder verschenen in deze serie De Franse bruiloft en Broers, vijanden.

De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
30 oktober 2018
Aantal pagina's
304
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sabri Louatah
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Eerste Vertaler
Marga Blankestijn
Tweede Vertaler
Marga Blankestijn

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
452 g
Product breedte
151 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
222 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
222 mm

EAN

EAN
9789024574315

Je vindt dit artikel in

Serie
De Wilden
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Korting
Vanaf 20%, Vanaf 10%
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

18 50
Adviesprijs 24,99
Je bespaart 26%
Uiterlijk 12 december in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door oudefotoboeken
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via oudefotoboeken

Bekijk de extra voorwaarden van deze partner.

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen