De winterkinderen Achter hun perfecte levens schuilt een grote leugen

De winterkinderen
De winterkinderen

Uitgever: Boekerij

Auteur: Lulu Taylor
  • Nederlands
  • Paperback
  • 16 november 2016
  • 400 pagina's
Alle productspecificaties

Lulu Taylor

Lulu Taylor groeide grotendeels op in het buitenland en keerde terug naar Engeland om haar school af te maken. Ze studeerde Engels aan de universiteit van Oxford en werkte bij een uitgeverij. Na enkele succesvolle romans is ze psychologische thrillers gaan schrijven. Op bol.com vind je alle boeken van Lulu Taylor, waaronder het nieuwste boek van Lulu Taylor.

Samenvatting

Voor de lezers van Rosamund Lupton, Sharon Bolton en Liane Moriarty

Met de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan verliest Dan zijn baan en biedt zijn oudste vriendin Francesca hun huisvesting aan. Haar schatrijke echtgenoot heeft net Renniston Hall gekocht, een gigantisch, eeuwenoud landhuis dat ooit een chique kostschool was. Dan en Olivia mogen gratis in een opgeknapte vleugel wonen tijdens de renovatie.

Dan en Olivia zijn blij met het aanbod, tot Francesca zelf ook in Renniston Hall arriveert – en ze is niet van plan om weg te gaan. Wat is er tijdens hun studententijd precies voorgevallen tussen Dan en Francesca? En wat is haar relatie tot de kinderen? Olivia begint zich af te vragen hoe goed ze Dan eigenlijk kent, en of hun perfecte leven niet gebaseerd is op een grote leugen. En ook Renniston Hall heeft geheimen, en begint die langzaam prijs te geven…

De pers over de boeken van Lulu Taylor:

'Een geweldig goede, ontspannende thriller, een cadeautje!’ Daily Mirror

‘Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.’ The Daily Mail

‘Prachtig geschreven. Ga het lezen en geef je eraan over.’ Closer

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
16 november 2016
Aantal pagina's
400
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Lulu Taylor
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Yolande Ligterink
Originele titel
The Winter Children

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
580 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
36 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
36 mm
Verpakking lengte
216 mm

EAN

EAN
9789022578797

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 13 reviews
3,6

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

5
2
3
2
1
  • Wat een prachtig boek
    • Spannend
    • ontroerend
    • onder de indruk
    • Meeslepend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij De winterkinderen

    Ik heb van de eerste tot en met de laatste bladzijde genoten van "de Winterkinderen". De schrijfster heeft me meegesleurd in het mooie verhaal dat werd aangevuld met stukken uit het verleden. Jammer dat het uit is!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • gezinsdrama
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij De winterkinderen

    Ik kocht dit E-book in de veronderstelling dat ik een thriller had gekocht. Ik maar wachten op een moord; desnoods een moordneiging. Maar nee, dit bleek gewoon een roman (drama). Wel aardig geschreven maar ik had het liever gemist.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Leugens en fantasie
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geschreven bij De winterkinderen

    Een prachtig verhaal met twee verhaallijnen verleden en heden.

    Meisjesschool Renniston Hall 1959, twee vriendinnen Julia en Alice de strenge juffrouw Allen. Alice is de rebel van de twee en sleept Julia met zich mee in haar avontuur. Nachtelijke bezoekjes aan de bouwvakkers leidt tot een vreselijk verhaal, een groot geheim.

    Daarnaast het verhaal van Dan en Oliva Felbeck en hun twee kinderen, Francesca als eigenaresse van het eeuwenoude landhuis Renniston Hall.
    De studietijd een groepje close vrienden Francesca met haar opsessie voor Dan. De onderlinge verstrengelingen steken hun kop op wanneer Dan een gunst vraagt aan Francesca buiten weten van Olivia om. Wanneer de geheimen boven tafel komen valt alles op zijn plek.

    Beide verhalen worden van het begin tot en met het einde geloofwaardig verteld, je leeft mee met de hoofdpersonen en de gevolgen van hun daden. Sommige sluit je in je hart andere mag je niet. Ook al komen beide verhalen niet samen toch bestaat er een verband.

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    0
  • Veel leesgenot.
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij De winterkinderen

    Mooi.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • ALs thriller waardeloos, als roman voldoende

    Op de cover staat vermeld dat “De winterkinderen” een thriller is en op de website van de auteur wordt vermeld dat haar laatste vier boeken thuishoren in het genre van de psychologische thrillers. Het boek heeft 396 pagina’s en op bladzijde 235 kom je als lezer de eerste enigszins spannende situatie tegen. Alhoewel je deze scène eigenlijk al aan voelt komen. Midden in de nacht een uitstapje in het verlaten en onverlichte deel van Renniston Hall. Je kan dan wel raden wat er ongeveer gaat gebeuren en dat gebeurt dan ook. Vermoedelijk heeft de schrijfster met de cursieve gedachtenstukjes geprobeerd om psychologische spanning te creëren, maar dat is totaal mislukt. In de proloog wordt al zoveel weggegeven van de plot dat er geen enkele onvoorspelbaarheid inzit qua spanning. In de tweede verhaallijn zit hooguit een beetje tienerachtige spanning van “word ik betrapt bij het naar buiten en binnen sneaken”, maar verder niet. Aan het eind zit een leuke twist, maar 10 pagina’s van enigszins spanning op 396 bladzijden zorgen ervoor dat ik dit boek als thriller 1* zou geven. In zijn totaliteit zou deze beoordeling het boek te kort te doen. Als je dit zou beoordelen als een familieroman dan komt het beter uit de verf. De karakters zijn, ondanks de clichés, goed neergezet. Bij de lezer roepen ze emoties op. De schrijfstijl is vlot en daardoor leest het boek makkelijk en snel. De tweede verhaallijn is niet echt van meerwaarde, maar de afsluiting van deze verhaallijn zorgt ervoor dat je als lezer er wel een warm gevoel aan overhoudt. Als familieroman zou ik er 3* voor geven. De eindbeoordeling is dan het gemiddelde van beide genres geworden en dan kom ik niet verder dan een magere 2*

    Vond je dit een nuttige review?
    11
    1
  • Aardig verhaal

    Eerlijk gezegd had ik een ander beeld van het boek toen ik de beschrijving las. Er worden twee verhalen verteld, maar deze verhalen en de personages hebben geen verbintenis met elkaar. Beide verhalen zijn wel mooi geschreven, maar als het ene verhaal wat meer uitgediept was had dit een boek op zich kunnen zijn.

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • winterkost
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Wat je ervan verwacht. Spannend boek!!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Super content
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Gewoon goed

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • De Winterkinderen
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Meeslepend en spannend tot de laatste bladzijde, dikke aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Goed geschreven
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Een goed boek, 2 verhaallijnen door elkaar maar toch goed te volgen, zat er helemaal in. Verrassend einde en ook af en toe verdriet en triest. Een aanrader

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
58 -
Alleen tweedehands
Goed
1 - 2 weken
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Bogamo 7 - Boeken outlet
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 7,99
    Direct beschikbaar
  • 21,99
    Uiterlijk 4 oktober in huis Tooltip
  • 12,99
    Uiterlijk 3 oktober in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen