De Zolderkamer Haar Dochtertje Verdwijnt Bij Het Verstoppertje Spelen. Een Nachtmerrie Begint.

De Zolderkamer

Uitgever: Boekerij

Auteur: K. Gardner
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022544686
  • Druk: 1
  • september 2006
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Als Melanie Stenning thuis met haar dochtertje verstoppertje aan het spelen is, blijkt Poppy na het aftellen écht verdwenen te zijn. Al snel lijkt het erop dat deze verdwijning meer te betekenen heeft. De eerste verdachte is Melanie’s man Simon. Melanie verdenkt hem ervan Poppy ontvoerd te hebben. Zij en Simon hadden flinke problemen en Melanie speelde al enige tijd met het idee hem te verlaten.
Bang en in paniek vindt Melanie onderdak bij een bevriende buurvrouw, de alleenstaande, hoogzwangere Trish. Maar dan beginnen de problemen pas echt…
Tijdens het lezen van De zolderkamer kun je niet om de gedachte heen: laat mij dit nooit overkomen! Het is een zeer beklemmende psychologische thriller, die zich met gemak kan meten met het beste werk van Minette Walters en Nicci French.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2006
Afmetingen
Afmeting: 21,2 x 13,9 x 2,7 cm
Aantal pagina's
320 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
K. Gardner
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
R. de Bliek
Originele Titel
Hidden

EAN

EAN
9789022544686

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
421 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
212 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Select-bezorgopties
Gratis verzending
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 7 reviews
4,1

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

5
0
0
2
0
  • Matig
    • Saai
    • Niet aansprekende personages

    Geschreven bij De zolderkamer

    Het leest best makkelijk echter is het een saai verhaal waar de spanning ver te zoeken is. De personages zijn niet echt aanspreekbaar. Al met al een tegenvaller.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heeft z'n goede momenten

    Geschreven bij De zolderkamer

    Als een moeder verstoppertje speelt met haar peuterdochter, verdwijnt haar dochter plotseling. Een bloedstollende zoektocht volgt. Het plot is goed, maar de uitwerking soms wat minder. Heden en verleden lopen onduidelijk in elkaar over.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • de zolderkamer

    Het is een erg spannend boek. Die je maar door blijft lezen omdat je graag wil weten hoe het afloopt. Er is geen moment dat je denkt nu leg ik het boek even weg. Makkelijk leesbaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • de zolderkamer

    Spannend en makkelijk te lezen boek met een verassende ontknoping, moet in een keer uit.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spannend

    Zeer spannend boek, en verassend einde. Leest makkelijk weg. Een echte aanrader

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • De zolderkamer

    Ik kreeg het boek voor kerst en ik ben de dag erna gaan lezen. Na een paar blz was het al spannend en wilde ik weten hoe het verhaal verder zou verlopen. De spanning wordt in het boek alleen maar opgebouwd en heeft een prachtige climax. Een boek waar je in begint en wat je niet meer weglegd voor het uit is. Een echte aanrader voor Nicci French en Henning Mankell fans.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • De zolderkamer Katy Gardner

    Een misschien onbekende titel onder ons. Heb dit boek terloops gekocht na het lezen van de beschrijving op de achterkant. De spanning wordt opgebouwd door het heden en verleden. De wanhoop van de hoofdpersonage is goed beschreven, of je in haar schoenen staat. Zeker een nachtmerrie! Een goed verhaal met een geheel onverwachte wending c.q. plot. Ben begonnen met lezen en kon bijna niet meer stoppen. Voor de fans van Nicci French, Karin Slaughter en Karin Fossum is dit een boek wat ook zeker gelezen moet worden. Alleen 1 nadeel: je legt het niet meer weg! Lees en oordeel dus zelf

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Paperback
8 45
Alleen tweedehands
Goed
Naam, sticker, stempel of persoonlijke boodschap voorin. Conditie: Goed. Editie: 1. Jaar: 2006. Taal: Nederlands.
Op voorraad
Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (2)

  • 8,45
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 17,15
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen