Diepe gronden

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789021436753
  • 02 februari 2023
  • 288 pagina's
Alle productspecificaties

Nicolet Steemers

Nicolet Steemers werd geboren in Hengelo (O) en studeerde gitaar aan het conservatorium in Enschede. Ze begon met schrijven van muziek- en theaterrecensies voor verschillende dagbladen.

Haar debuut Het hart en de moordkuil verscheen in 2006, later gevolgd door de thriller Zachte heelmeesters en de roman Lichtval. Haar vierde boek, de thriller Overspel, verschijnt in het najaar van 2011. Het is een samenwerkingsproject met de VARA, die vanaf 15 september de gelijknamige, 12-delige serie uitzendt.

Van Nicolet Steemers verschenen de boeken Zachte Heelmeesters en Lichtval ook in het Duits en tevens zijn de filmrechten van Zachte heelmeesters aan de Duitse film- en televisiemaatschappij Network Movie verkocht.

Samenvatting

Er zijn meerdere manieren om de weg kwijt te raken in de wildernis…

Als Laura na achttien jaar weer contact krijgt met haar Roemeense jeugdvriendin Gabi is ze opgetogen, en ze gaat dan ook graag in op haar uitnodiging om die zomer langs te komen in Roemenië. Het idee is om onder andere een paar dagen te wandelen in het ruige berggebied van de Karpaten en Gabi heeft er geen bezwaar tegen als een vrouw uit Laura’s vriendenkring, Martine, ook meegaat.

De eerste dag en avond verlopen volgens plan, maar de volgende ochtend is Gabi ineens spoorloos verdwenen. Is ze uit vrije wil zonder een woord vertrokken? Of is er iets met haar gebeurd? Al snel blijkt dat Laura en Martine op eigen houtje de bewoonde wereld moeten zien te bereiken, maar helaas is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Ze krijgen te maken met voedsel- en watertekort en onaangename ontmoetingen in de wildernis. Gaandeweg raken ze lelijk de weg kwijt, en niet alleen in letterlijke zin…

Diepe gronden is een spannende roman voor lezers van Saskia Noort en Suzanne Vermeer.


Over Wat niet deert:

‘Steemers onderstreept waarin zij op haar sterkst is: de verhoudingen binnen een gezin en hoe daar groot én klein drama uit kan voortkomen.’ – Bertjan ter Braak, De Telegraaf

‘Werkelijk elke zin in dit boek zit vol suspense.’ – Theo Hakkert, Tubantia

‘Uitstekend bedacht en subliem uitgewerkt!’ – Thrillzone

‘Met Wat niet deert maakt Steemers niet zomaar een comeback naar het papieren boek. Ze zet zich gelijk weer volledig op de kaart.’ – Vrouwenthrillers

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
02 februari 2023
Aantal pagina's
288
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Nicolet Steemers
Hoofduitgeverij
Volt

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
135 mm
Product hoogte
23 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
352 g

EAN

EAN
9789021436753

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 12 euro en 50 cent.
Op voorraad
Nu besteld, woensdag in huis
Verkoop door bol
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht