Doctor Death (Alex Delaware series, Book 14) A psychological thriller taut with suspense

Doctor Death (Alex Delaware series, Book 14)
  • Engels
  • Paperback
  • 9780755342952
  • Druk: 1
  • mei 2009
  • 512 pagina's
Alle productspecificaties

Jonathan Kellerman

Ik ben dol op schrijven, werkelijk verzot. Als ik het een tijd niet doe, raak ik depressief, cranky. Sinds mijn negende ben ik dwangmatig schrijver. Ik heb het jaren gedaan zonder dat ik ervoor betaald werd.' - Jonathan Kellerman in een interview met de Volkskrant. Jonathan Kellerman is afgestudeerd kinderpsycholoog, gespecialiseerd in traumabehandeling bij kinderen die het slachtoffer zijn geworden van een zwaar misdrijf of ongeluk. Hij heeft een aantal jaren een eigen praktijk en schrijft diverse (wetenschappelijke) artikelen en essays. In 1981 volgt Breekpunt, de eerste thriller, maar het duurt nog tot 1985 voor het boek wordt uitgegeven. Breekpunt wordt bekroond met de Edgar Allen Poe Award, de prijs voor de beste Amerikaanse misdaadroman. Jonathan besluit zijn bloeiende carrière als kinderpsycholoog op te geven en zich volledig te richten op het schrijven van psychologische thrillers, waaronder diverse met de sympathieke psycholoog Alex Delaware in de hoofdrol. Wereldwijd zijn er inmiddels ruim 30 miljoen exemplaren van zijn thrillers verkocht in 24 talen. Naast thrillers heeft Jonathan Kellerman twee psychologieboeken, twee kinderboeken en een non-fictieboek over gewelddadige kinderen geschreven. Jonathan Kellerman is een van de grondleggers van een psychosociale behandelingswijze voor kinderen in het kinderziekenhuis in Los Angeles. Tevens is hij professor pediatrie aan de University of California School of Medicine en professor psychologie aan de USC's College of Arts and Sciences. Naast schrijven is Jonathans grote hobby muziek. Hij speelt gitaar en bezit ook een aardige collectie gitaren. Vroeger maakte hij deel uit van de band Mugging David and the Winos, die verscheidene verjaardagsfeesten, huwelijksfeesten en bar mitswa's heeft opgeluisterd. Jonathan Kellerman woont met zijn vrouw, Faye, tevens auteur, in Beverly Hills, in Los Angeles. Samen hebben ze een zoon, Jesse, en drie dochters, Rachel, Ilana en Aliza. Op bol.com vind je alle boeken van Jonathan Kellerman, waaronder het nieuwste boek van Jonathan Kellerman.

Samenvatting

In DOCTOR DEATH, New York Times No. 1 bestselling author Jonathan Kellerman demonstrates once again his unique insights into the darkest corners of the human psyche. 'Kellerman is the acknowledged king of the psychological thriller' (Dallas Morning News) and his novels are perfect for fans of Michael Connelly and Harlan Coben. People are voluntarily dying before their time in California. Some call it assisted suicide when cancer, heart disease or painful old age make the quality of life unbearable. Others say it is murder, that no-one has the right to help others take their own life. As the debate rages over whether euthanasia should be legalised or not, the man at the centre of the row, nicknamed Doctor Death, continues his work. Dr Alex Delaware joins in the argument, but when Detective Milo Sturgis comes to him with the suspicion that some of Doctor Death's patients are not willing collaborators, Delaware finds himself on the frontline of the affair, and increasingly believes that euthanasia is not the prime motivation. So what is driving Doctor Death to kill so many?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2009
Aantal pagina's
512 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Jonathan Kellerman

EAN

EAN
9780755342952

Overige kenmerken

Gewicht
315 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
111 mm
Verpakking hoogte
178 mm
Verpakking lengte
178 mm

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Engels
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

15 99
Verwacht over 8 weken
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen