• Nederlands
  • Paperback
  • 9789026127588
  • Druk: 1
  • augustus 2010
  • 358 pagina's
Alle productspecificaties

Jilliane Hoffman

Jilliane Hoffman werkte als officier van justitie in Miami, waar ze vooral werkte aan zware misdrijven. Ze was adviseur voor justitie in Florida en heeft de FBI bijgestaan in talloze misdaadonderzoeken. Haar thrillers, waaronder 'Vergelding', 'De snijkamer' en 'De kleine getuige', zijn regelrechte bestsellers.

Samenvatting


Inspecteur Bobby Dees in Doodsangst van Jilliane Hoffman weet wat pijn is. Hij weet hoe het voelt om een kind te verliezen. En hij doet er alles aan om te voorkomen dat het iemand anders ook overkomt.

Als de dertienjarige Lainey Emerson na Halloween niet thuiskomt, wordt Dees opgeroepen om haar te zoeken. Dus onttrekt hij zich aan het zelfgekozen isolement vol slapeloze nachten, verdriet en onrust waarin hij zich heeft teruggetrokken na de verdwijning van zijn eigen dochter - en belandt hij in een wereld die nog veel duisterder is dan die waarin hij zich al bevond. Lainey werd voor het laatst werd gezien met haar vriendje, een mysterieus type dat ze via internet had ontmoet en die zichzelf 'El Capitan' noemt. Dan komt Dees op het spoor van een kinderpornonetwerk en wordt hij geconfronteerd met het grootste monster dat hij ooit is tegengekomen. De klok tikt. En Laineys tijd is bijna om...

Met Doodsangst schreef Hoffman een aangrijpende literaire thriller die de diepste angsten van ouders (vrouwen) aanboort en die helaas actueler is dan ooit: hun kind dat op internet connecties aangaat met een vreemde, met alle gevolgen van dien.

Voor de liefhebbers van Patricia Cornwell, Kathy Reichs en Karin Slaughter

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
augustus 2010
Afmetingen
Afmeting: 22,8 x 15 x 3,5 cm
Aantal pagina's
358 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Jilliane Hoffman
Uitgever
de Fontein

Vertaling

Originele Titel
Pretty Little Things

EAN

EAN
9789026127588

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
637 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
150 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
228 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Bestbeoordeeld
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 8 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

8
0
0
0
0
  • Geen ebook

    Spijtig, geen ebook. Ik hoop in de toekomst deze titel te kunnen lezen op mij ER.
    Haar boeken zijn de max.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldige thriller
    • Goed plot
    • Spannend

    Wat heb ik genoten van dit super spannende boek.
    Het hele verhaal zat goed in elkaar, en het plot vond ik geweldig.
    Spannend, snel, ruim voldoende details, wat heeft deze dame veel kennis van moordzaken, forensische onderzoeken en politiewerk.
    Elke dag dacht ik: straks (vanavond) weer verder lezen.
    Het boek is super actueel; internet, social media en de bedreigingen die dit met zich mee brengt.

    Dit is het derde boek dat ik lees van Hoffman en deze kon ik het moeilijkste wegleggen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Bloedstollende thriller.....!!
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Dit is niet de eerste thriller die ik van Jilliane Hoffman gelezen heb. Tot nu vond ik ze allemaal goed. "Doodsangst" is een heel spannend boek dat je bijna niet weg kunt leggen met een wel heel verrassend einde. Een echte aanrader voor lezers die van superspannende boeken houden.............!!!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Huiveringwekkende thriller
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Na eerdere boeken van Jilliane Hoffman te hebben gelezen
    heb ik deze ook gekocht, daar heb ik zeker geen spijt van.
    De angst die iedere ouder met pubers heeft komt in dit boek
    tot leven. Een jong (ongelukkig) meisje valt via internet
    in de handen van 'haar vriendje' een veel oudere man die
    haar wist te bespelen. Ze spreken af en dan begint de ellende
    pas goed.
    Geweldig spannend boek met een verrassend einde, ondanks dat
    het boek vrij dik is 358 pagina's kon ik het maar moeilijk wegleggen.
    Een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Erg spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Na het boek Vergelding te hebben gelezen wilde ik graag nog een boek van deze schrijfster lezen.
    Doodsangst gaat over de gevaren van het internet.
    Ik vond het een erg mooi en spannend boek. Leest lekker makkelijk door en is erg moeilijk weg te leggen. Het eind vond ik erg verrassent en steengoed. Zeker een aanrader (net als Vergelding)

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Pageturner
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    • actueel
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Vond het boek erg spannend. De thematiek van gevaren voor kinderen via internet contacten boeide me zeer. En ik heb het boek in een paar dagen uitgelezen. Aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • SPANNEND
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Ik houd wel van een goede thriller!!!
    Het sprak mij ook vooral aan omdat veel het gevaar van internet niet weten.

    Het boek was niet weg te slaan, telkens weer dacht je dat je eindelijk het raadsel had ontdekt terwijl je op het verkeerde pad zat!! ik bleef maar doorlezen omdat ik moest weten wie de dader was en hoe het zat met de dochter van de agent etc!!!

    Het boek is echt heel gedetailleerd geschreven, soms vond ik wel dingen moeilijker doorkomen omdat ik sneller wou lezen zodat ik bij het spannende kwam en eindelijk te weten zou komen hoe het allemaal in elkaar zit.'

    (vond sommige dingen wat overbodige info. Wat achteraf toch belangrijk was om te lezen, anders snapte je het verhaal niet!! )

    Vond het heel positief dat het vanuit verschillende kanten was geschreven, zo kwam je ieders emotie en gebeurtenis te weten. Vaak is het bij boeken dat het moeilijk te begrijpen is in wiens ogen je nu kijkt maar bij dit boek had ik totaal geen moeite om te weten over welke persoon het nu ging!

    Vind het een goed spannend boek !!!!
    En het is zeker een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Doodsangst.
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    • pageturner
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Het boek sprak mij aan vanwege het zeer actuele thema namelijk: de gevaren van het internet bij de jeugd.
    Dit boek geeft dit thema prima weer, het is spannend en beklemmend.
    Het boek draait om Lainey, zij heeft een moeder, zus, halfbroertje en stiefvader, zij voelt zich niet begrepen en gezien door haar famillie (zoals vaak bij pubers) en zo verstrand zij op het web waar zij chat met ElCapitein, deze geeft haar de aandacht waar ze naar hunkert met alle gevolgen van dien.

    Ook lees je over Agent Bobby Dees, zijn dochter is vermist en deze zaak met Lainey raakt hem erg, helemaal wanneer moordenaar het persoonlijk maakt.

    Het verhaal wordt verteld vanuit standpunt van Lainey, Bobby Dees, journalist Mark en moordenaar.
    Het is spannend geschreven, je leeft mee met personages Lainey en Bobby.
    Er lopen een aantal zaken in elkaar over en je word ook halverwege op het verkeerde been gezet.

    Een pageturner!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Paperback
24 40
Alleen tweedehands
Goed
. Conditie: Goed. Editie: 1. Jaar: 2010. Taal: Nederlands.
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Boekenbalie.shop
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen