Dun ijs EBOOK Tooltip

Dun ijs
Auteur: Noortje Brink
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789047205821
  • Druk: 1
  • november 2020
  • 118 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

In de thriller Dun ijs van Noortje Brink gaat Saskia met haar gezin op wintersportvakantie naar Oostenrijk. Onderweg lijken ze steeds dezelfde auto tegen te komen. Is het toeval of worden ze gevolgd?

Dun ijs is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en Waddenstorm. Voor fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn.

In de thriller Dun ijs van Noortje Brink vertrekt Saskia met haar man, dochtertje en moeder Thea naar Oostenrijk voor een wintersportvakantie. Daarmee hoopt Saskia haar moeder een hart onder de riem te steken. Thea verloor een jaar geleden haar man na een aanrijding en leeft sindsdien teruggetrokken. Dat haar moeder rouwt, begrijpt Saskia, maar ze heeft het gevoel dat er meer aan de hand is…

Onderweg naar Oostenrijk komen ze een aantal keer dezelfde andere Nederlandse auto tegen. Omdat ze een populaire route volgen denkt Saskia er niets van, tot haar opvalt dat Thea paniekerig probeert te zien wie er achter het stuur zit. Wanneer Saskia haar moeder uiteindelijk confronteert met haar gedrag blijkt dat er iets speelt met gevolgen voor het hele gezin.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2020
Aantal pagina's
118 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Noortje Brink
Uitgever
Loft Books

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9789047205821

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
review
3,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
0
1
0
0
  • Een fijne thriller

    Het verhaal van ‘Dun ijs’ wordt voornamelijk vanuit Saskia verteld, waarbij je tussendoor een schuingedrukt fragment leest vanuit een ander personage. Het blijft in het begin gissen vanuit wie dit is geschreven. De auteur wil je op een bepaald spoor zetten, maar als je vaker een thriller van Brink hebt gelezen weet je dat niets is wat het in eerste instantie lijkt. Toch krijgt ze het weer voor elkaar om daar voor een verrassingseffect te zorgen.

    De ontknoping is spannend maar niet helemaal verrassend. Toch weet de auteur er dan voor te zorgen dat je leestempo even omhoog gaat, omdat je benieuwd bent hoe het precies zal aflopen. Brink heeft weer een fijne thriller afgeleverd.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
3 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen