Echte duiven 1 - Echte duiven vangen boeven

  • Nederlands
  • Hardcover
  • Introductie: 2018-09-20
  • Blz.: 200 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Ben je benieuwd waarom duiven zich zo raar gedragen? Dat komt doordat ze de wereld beschermen tegen het kwaad! Waarom zijn alle kruimels in het park verdwenen? En wie heeft de vleermuizen ontvoerd?

Heb je je ooit afgevraagd waarom duiven altijd zo raar doen? Dat komt doordat ze strijden tegen het kwaad om de mensheid te redden! Duif Rots is dé meester der vermommingen en samen met zijn vrienden lost hij de grootste mysteries op. Waar zijn alle broodkruimels gebleven in het park en wie heeft alle vleermuizen ontvoerd?! De Echte duiven-serie is dé nieuwe serie voor jongens vanaf 7 jaar. Het boek bestaat uit drie losse verhalen waardoor het behapbaar is voor de beginnende lezer. Iedere pagina is volledig geïllustreerd en staat barstensvol grappen. Een boek vol humor en hilarische illustraties. "Perfect voor fans van Aaron Blabey's Bad Guys en Dav Pilkey's Dog Man-boeken, is de Echte Duiven-serie een hilarisch gekke en visuele inleiding in het plezier van lezen en misdaadbestrijding voor lezers 6+." – Booktopia 'Wij hebben ze allemaal, onze jongens vinden ze geweldig': Gina, moeder

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
20 september 2018
Aantal pagina's
200
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Hoofdauteur
Andrew Mcdonald
Tweede Auteur
Ben Wood
Hoofdillustrator
Ben Wood
Tweede Illustrator
Ben Wood
Hoofduitgeverij
Billy Bones

Vertaling

Eerste Vertaler
Koen Boelens
Tweede Vertaler
Helen Zwaan
Co Vertaler(s)
Helen Zwaan
Originele titel
Real Pigeons Fight Crime

Character

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
576 g
Product breedte
172 mm
Product hoogte
23 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
172 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
216 mm

EAN

EAN
9789030504023

Je vindt dit artikel in

Serie
Echte Duiven
Leeftijd
vanaf 7 jaar
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Basisschool groep
Groep 3, Groep 4

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 12 reviews
4,4

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

6
5
1
0
0
  • Grappig, spannend en leuk!
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Het boek ‘Echte duiven vangen boeven’ is heel leuk. Ik heb het in twee dagen uitgelezen. Ik vond het heel grappig om te lezen, het was een beetje spannend en ook best leerzaam. De kaft van het boek is vet. Er staan mooie tekeningen in. De personages zijn allemaal duiven en waren mooi. Dan iets meer over de personages. Rots is heel grappig. Tuimelaar vond ik dom. Pozie vond ik cool. Curlie vond ik mooi. Grootkropper vond ik heldhaftig. Grootbek, de kraai, vond ik eng. Ik lijk zelf het meest op Rots, omdat ik ook heel erg van knutselen en vermommen houd. Ik vond het heel leuk om dit boek te lezen en ik zou het zeker aan mijn vriendjes aanraden!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Groep 6 zegt top
    • Grappig
    • Fantasierijk

    De hele klas van mijn zoontje mocht dit boek recenseren. Al snel ontstond er een wachtlijst, want binnen de kortste keren gonsde het rond: dit boek is top.
    Hilarische verhalen over bijzondere duiven die de wereld proberen te redden. Groep 6 is unaniem in haar oordeel: dit boek moet je gelezen hebben. Deel 2 staat inmiddels op de verlanglijst en ze hopen dat er nog veel delen volgen.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Erg leuk boek
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven

    Mijn kinderen van 6 en 9 vinden dit een een erg leuk boek. De oudste vind het een klein beetje kinderachtig maar wilde hem wel steeds verder meeluisteren als ik de jongste voorlas. Leuke plastjes, leuke.teksten, leuk verhaal!!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    1
  • Heel grappig boek
    • Goede kwaliteit

    Mijn zoon van 10 kon niet stoppen met lezen, zo leuk vond hij het.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Grappig, laagdrempelig, prachtig (voorlees)boek
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Wij vonden het een práchtig boek. Grappig, cool, sjiek, hele mooie tekeningen die mee het verhaal vertellen (graphic novel). Het is toegankelijk voor alle leeftijden. Onze zoon van 8 jaar kon soms een meekijkend oog gebruiken voor af en toe een moeilijk woord qua betekenis, maar hij las het boek vlot. Onze zoon van 10 jaar hield dan weer niet zo van boeken lezen, maar dit boek kon hij maar niet neerleggen. Hij vond het reuzegrappig. Onze oudste van 12 jaar las het op twee dagen, vond het ook een supergrappig boek en wil graag het vervolg gaan lezen dat in maart verschijnt.

    Kortom, een grappig, eenvoudig, hilarisch boek met tekst en tekeningen die kinderen (weer) zin geeft in lezen en hun het zelfvertrouwen geeft dat ook een moeizame lezer een volledig boek kan uitlezen! Een aanrader dit boek!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
  • Grappige avonturen van een duivengroep in de grote stad.
    • Spannend
    • Grappig

    Leuke illustraties, verschillende verhalen met grappige personages. Eenvoudige tekst.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leuk boek over boeven vangen
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven

    Het is een mooi vormgegeven boek. Het verhaal gaat over een groep duiven met de namen:Curly, Rots, Tuimelaar en Pozzie. Deze duiven gaan op boeven jacht bij drie verschillende mysteries, hoe komt het dat er geen broodkruimels meer zijn, waar zijn de vleermuizen en wat is er op de eetmarkt.
    Het boek heeft op elke bladzijde een illustratie En een duidelijk groot lettertype.
    Ik had het gekocht voor mijn zoon van 8 jaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Humor en spanning met duivendetectives

    Wie heeft zichzelf weleens afgevraagd wat het nut is van duiven en wat zij dagelijks doen in je tuin of in het park? Duiven hebben een hele nuttige taak: ze vangen boeven, vleermuisjagers en redden een kermis van een stinkbom. Dat had je vast niet achter duiven gezocht!

    Duif Rots, de kleine blauwe vogel op de omslag, is een meester in vermommen en samen met zijn vrienden Curly en Pozzie lost hij mysteries op. Waarom? Rots en zijn vrienden vinden dat ze mensen moeten redden van gevaar en enge situaties moeten oplossen.

    In het eerste deel, het grote kruimelraadsel, stelt Rots zijn medebewoners op de boerderij voor. Ze vinden Rots maar een uitslover. Rots trekt zich daar niets van aan en gaat samen met Grootkropper, de oude duif, het raadsel oplossen. Een beetje eng vindt hij dat toch wel, maar met Curly en Pozzie erbij wordt door gebruik van hilarische op elkaar afgestemde tekst en illustraties, een heus duivenhoofdkwartier, niet samen delen en een beetje spanning plus chocola, het vreemde verdwijnen van de kruimels in het park tot een goed einde gebracht. In het tweede deel is er een vreemde vleermuisvanger en dan blijkt er een gevaar op de eetmarkt in deel 3. Er is veel te bekijken tussendoor het verhaal in dit eerste deel van ‘Echte duiven vangen boeven’.

    Dit boek heeft heel veel zwartwittekeningen en is zeker geschikt voor stripboekliefhebbers.
    Het heeft een vrij drukke opmaak, maar wel lettertypen die goed te lezen zijn. Het boek is overzichtelijk ingedeeld in drie verhalen met afzonderlijke hoofdstukken die ongemerkt in elkaar overlopen. Voor de jonge lezer die niet van lange stukken tekst houdt, zal dit zeker een aanrader zijn en heeft deze ong. 8-jarige wel een heel groot boek in handen. De verhalen bevatten humor, lezen vlot weg en voor de fans: in maart komt het tweede deel in de winkel!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
  • superleuk
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Ik vind het boek superleuk. Het is grappig. Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Het zijn leuke plaatjes en het zijn leuke verhalen. Er zijn ook leuke stripjes in de verhalen. Ik ben benieuwd naar deel 2!
    Sommige dingen zijn slim bedacht, zoals veel kraaien die samen een grote kraai vormen.
    De duif Rots is de hoofdpersoon. Hij woont op een boerderij. Door de baas van de 'Echte duiven' wordt hij uitgekozen om mee te doen met deze dievenvangersclub. Daar leert hij 4 andere duiven kennen waar hij avonturen mee beleeft.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
  • leuk boek!
    • Spannend
    • Grappig

    Het is een leuk boek, ik vond het spannend en kon moeilijk stoppen met lezen. Daarom had ik hem ook best snel uit.
    Er staan meerdere verhalen in, het leukste daarvan vind ik “gevaar op de eetmarkt” vanwege de stinkbom!
    Het boek is ook heel grappig en de tekeningen erin zijn heel leuk.
    Ik vond de verschillende krachten van de duiven heel leuk gevonden, zoals Curly die zijn krachten uit braadworst haalt!
    sommige krachten zou ik zelf ook willen hebben, maar anderen niet.
    Als er een vervolg komt ga ik die zeker weten lezen!!!!
    Ik ga het boek sowieso nog een paar keer lezen omdat de tekeningen heel grappig zijn.
    Stef, 8 jaar

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
Bindwijze: Hardcover
16 50
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen