Eddie Flynn 3 - De getuige De een kent de waarheid. De ander gelooft de leugen. Wat is gevaarlijker...?

Eddie Flynn 3 -   De getuige
Eddie Flynn 3 -   De getuige

Uitgever: Boekerij

Auteur: Steve Cavanagh
  • Nederlands
  • Paperback
  • 10 juli 2018
  • 400 pagina's
Alle productspecificaties

Steve Cavanagh

Steve Cavanagh groeide op in Belfast voordat hij op zijn 18de naar Dublin vertrok om rechten te studeren. Momenteel is hij advocaat burgerrecht en schrijver. Zijn boeken verschijnen in meer dan 15 landen.

Samenvatting

Voor de lezers van Michael Connelly, Lee Child en John Grisham

Leonard Howells ergste nachtmerrie is uitgekomen. Zijn dochter Caroline is ontvoerd. Op de politie kan hij niet vertrouwen dus belt Howell de enige man waarvan hij zeker weet dat hij zijn dochter terug kan krijgen: Eddie Flynn.

Eddie weet hoe het voelt om een dochter te verliezen en zweert dat hij Caroline veilig thuis zal brengen. Nu mag hij dan wel een succesvolle advocaat zijn, nog niet zo lang geleden begaf hij zich vaak genoeg in de onderwereld van New York als oplichter en straatvechter om er de weg te weten. Maar zodra hij weer voet zet in zijn oude leventje, beseft hij dat de tijd die wereld niet onveranderd heeft gelaten. De spelregels zijn herschreven en zijn tegenstanders spelen vals. Maar wie deelt de kaarten uit? Is er ook maar iemand die de waarheid spreekt in deze zaak?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
10 juli 2018
Aantal pagina's
400
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Steve Cavanagh
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Ralph van der Aa
Tweede Vertaler
Ralph van der Aa
Originele titel
The Liar

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
679 g
Product breedte
151 mm
Product hoogte
35 mm
Product lengte
231 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
231 mm

EAN

EAN
9789022571613

Je vindt dit artikel in

Serie
Eddie Flynn
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 5 reviews
4,8

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

4
1
0
0
0
  • Het amerikaanse rechtssysteem tegen het licht
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Mijn mening

    Mijn verwachting was een verhaal in de stijl van John Grisham waarbij ik veel tijd in de rechtbank zou doorbrengen. De rechtbank is voor mij niet het meest boeiende decor voor een thriller, maar dat is mijnpersoonlijke smaak. En wat zat ik verkeerd...
    De scenes in de rechtbank zijn supersnel beschreven. De auteur geeft slechts de dialogen weer. Als een reeks citaten. Zonder teksten als ‘zei hij’ of ‘fluisterde zij’. Deze keuze houdt de vaart in de verhoren van getuigen en de pleidooien. Heerlijk. Hierdoor zijn het heel spannende delen van het boek geworden, in plaats van de door mij zo verachte vertragingen.
    Ik ontdekte veel raakvlakken met de docufilm ‘The Staircase’ over de rechtszaak tegen Michael Peterson, welke op Netflix te bekijken is.
    Eddie Flynn is een prachtig personage dat zich vooral kenmerkt door het ontbreken van de veelal stigmatiserende karaktereigenschappen van de advocaat die je in de meeste boeken tegenkomt. Hij is oplichter geweest en is daarnaast een ervaren zakkenroller. Hij laat zich meer leiden door zijn gevoel dan door zijn verstand en ook dat is verrassend voor een advocaat. Het laatste dat mij opvalt is dat zijn karakter een de-escalerend effect heeft op de gebeurtenissen. Flynn heeft het vermogen om uitermate relaxed te blijven in de meest heftige omstandigheden, waardoor hij zich soms bijna in slow motion manifesteert.
    De personages in dit verhaal zijn niet louter goed of slecht. Ze bewegen allemaal tussen deze twee uitersten waardoor er geen ‘good guys’ en ‘bad guys’ zijn. Het zijn stuk voor stuk mensen die een motivatie hebben waarom ze doen zoals ze doen. Dat maakt het verhaal echt.

    Eindoordeel

    Een Ierse auteur levert een razendknappe thriller af die zich afspeelt in de Verenigde Staten. Dit biedt de auteur de kans om ook het rechtssysteem onder de loep te nemen waarbij het winnen van de sympathie van de individuele juryleden belangrijker is dan het boven tafel krijgen van de feiten. Een systeem waarbij de aanklager van de Staat ook de steun van politie, justitie en deskundigen geniet. De verdediging kan slechts streven naar ‘niet schuldig’ of een schikking. De auteur zaagt, tussen de regels door, aan de poten van het Amerikaanse rechtssysteem. Een mooie bijvangst naast een complex en supersnel verhaal.
    Lees en oordeel zelf. Ik geef dit boek vier dik verdiende sterren.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Geweldig
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geschreven bij Eddie Flynn 3 - De getuige

    Echt weer een spannend boek, van het begin tot het einde. Weer zo genoten van dit verhaal, kon het boek ook echt niet weg leggen. Echt een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Top boek
    • Spannend
    • Grappig

    Geschreven bij Eddie Flynn 3 - De getuige

    Knap geschreven, goed verhaal

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Spannende thriller
    • Spannend

    Geschreven bij Eddie Flynn 3 - De getuige

    Prima boek!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Goed verhaal
    • Spannend

    Geschreven bij Eddie Flynn 3 - De getuige

    Goed boek, wordt in november opnieuw uitgegeven!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Paperback
19 25
Alleen tweedehands
Redelijk
Kan naam voorin, veel slijtage, kromme rug, grote vouw of kleine beschadiging hebben. Conditie: Redelijk. Editie: 1. Jaar: 2018. Taal: Nederlands.
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen