Edinburgh Love Stories 7 - Scotland Street-Sensuele belofte Edinburgh Love Stories - 7

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Samantha Young
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024590506
  • Druk: 1
  • augustus 2020
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Samantha Young

Samantha Young is 26 en woont in Stirlingshire, Schotland. Ze is dol op schrijven en heeft een aantal romans zelf gepubliceerd. Met Een verleidelijk aanbod brak ze groot door in Amerika. De roman kwam op veel bestsellerlijsten, o.a. die van The New York Timesi en USA Today. Hij kreeg gemiddeld zo'n 4,5 sterren op Amazon en bijna 30.000 beoordelingen op Goodreads. Haar tweede roman Een gevaarlijk verlangen ligt nu in de winkels.

Samenvatting

Scotland Street – Sensuele belofte is het zevende deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor de lezers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day.



(POD)Shannon MacLeod is altijd voor de verkeerde mannen gegaan. Nadat ze van de ene giftige relatie in de andere was beland, gaf haar laatste vriendje haar een wake-upcall op de slechtst mogelijke manier. Nu haar wereld in duigen ligt, heeft ze alle mannen afgezworen – vooral de badboy-types.

Cole Walker is precies het type man dat Shannon wil vermijden – woest aantrekkelijk, getatoeëerd, charmant en eigenwijs. Maar zijn ruwe uiterlijk verbergt een gevoelige man die klaar is om 'de ware' te vinden. Hij is vastbesloten om Shannon uit haar zelfopgelegde eenzaamheid te trekken en haar hart te veroveren.

Terwijl Shannon zich openstelt voor Coles enthousiasme en toewijding, ontwikkelt hun passie zich van een vonk tot een laaiend vuur. Maar wanneer Shannons verleden haar inhaalt, kan haar angst het vertrouwen vernietigen dat Cole tussen hen heeft opgebouwd – en ze voorgoed uit elkaar drijven.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
augustus 2020
Afmetingen
Afmeting: 21,7 x 14,2 x 3,5 cm
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Samantha Young

Vertaling

Vertaald door
Patricia Pos Patricia Pos
Originele Titel
Echoes of Scotland Street

EAN

EAN
9789024590506

Overige kenmerken

Gewicht
435 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
217 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Bindwijze: Paperback
17 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen