Een boekje vol geluk Inzichten, illustraties & tips: inspiratie waar je elke dag even gelukkig van wordt

Uitgever: Boekerij

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022585757
  • 16 april 2021
  • 144 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

‘Prachtige illustraties en fijne teksten. Een mooi cadeau! Voor jezelf of voor iemand anders.’ - Elma van Vliet, auteur van de bestseller Mam, vertel eens

Cadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Meera Lee Patel

Petra van Dreumel is illustrator en schrijver en ze is – zoals zovelen – al haar hele leven op zoek naar geluk. Maar ze besefte steeds meer dat ‘geluk’ geen permanente staat van zijn is, het zit vooral verscholen in het opmerken van gelukkige momenten. Wanneer je daar bewust mee bezig bent, voel je het vanzelf. We hoeven dus soms alleen maar even onze zintuigen wat scherper te stellen om geluk te ervaren, te zien.

Met Een boekje vol geluk helpt Petra ons om geluksmomenten te herkennen, te koesteren en te creëren. Ze heeft vijf soorten geluk gedefinieerd die allemaal een eigen ‘gelukscollectie’ hebben gekregen. Er zitten veel prachtige handgeschreven quotes en kleurrijke illustraties in die voor instant happiness zorgen én pagina’s waar je geluksmomenten kunt opschrijven om ze voor altijd vast te leggen. Genoeg inspiratie voor een moment voor jezelf. Want geluk is niet maakbaar, maar je kunt het wel laten groeien. Dit boek biedt inspiratie en inzichten en dat leidt dat uiteindelijk tot een schatkist aan geluk, waar je iedere dag uit kunt putten.

De pers over Van dromen naar doen:

‘In Van dromen naar doen van Petra van Dreumel, ontstaan uit haar eigen notitieboek nadat ze een hersenschudding opliep bij een auto-ongeluk, staan inzichten en oefeningen om veertig dagen met jezelf en je dromen aan de slag te gaan.’ JAN

‘Een boek als je beste vriendin.’ De Gelderlander

‘In dit door haarzelf prachtig geïllustreerde boek geeft ze veertig dagen lang elke dag een beetje inzicht, inspiratie en een oefening. (…) Ook leuk als optimistisch stemmend cadeau.’ Margriet


Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
16 april 2021
Aantal pagina's
144
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Hoofdauteur
Petra van Dreumel
Hoofduitgeverij
Boekerij

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
221 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
13 mm
Product lengte
191 mm
Studieboek
Ja
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
13 mm
Verpakking lengte
191 mm

EAN

EAN
9789022585757

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 14 reviews
4,9

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

12
2
0
0
0
  • Gelukspareltje!

    Petra van Dreumel komt na haar eerste succesvolle boek Van dromen naar doen nu met haar tweede boek op de markt. De buitenkant voelt meteen al heel fijn aan en de illustraties en kleuren van de cover zien er prachtig uit. Een veelbelovende start!

    De binnenkant spreekt zo mogelijk nog meer aan. De gekleurde bladzijden met de illustraties in warme kleuren zorgen ervoor dat het geluksgevoel meteen geactiveerd wordt. Alleen het doorbladeren van het boekje zorgt al voor verwondering en een blij gevoel.

    In het boekje maakt Petra een onderscheid in vijf verschillende soorten geluk. Ze benoemt ze allemaal en aan iedere soort besteedt ze aandacht in een apart hoofdstuk. Zelfs aan de buitenkant is te zien dat het boekje uit vijf delen bestaat. Heel creatief gedaan!

    In ieder hoofdstuk beschrijft ze dat onderdeel van geluk met een korte, aansprekende uitleg. Daarna volgen er inzichten, inspirerende quotes en mogelijkheden om je eigen gedachten en ervaringen eraan toe te voegen, zodat het boekje niet alleen van Petra is, maar heel persoonlijk wordt. Een hartverwarmend juweeltje om te koesteren!

    Het boekje leest gemakkelijk weg en tegelijkertijd word je getrakteerd op schitterende getekende illustraties die zeer toepasselijk zijn bij de teksten op iedere pagina. ‘Het grote geluk begint altijd klein’ is volgens Petra de start om geluk te vinden en daarvan geeft ze duidelijke voorbeelden. Ook haar website petravandreumel.nl geeft aanvullende informatie en een verdiepende online cursus, maar nog veel meer dan dat. Alleen al een blik erop werpen laat je blij worden en geïnspireerd raken om meer uit je leven te halen.

    Kortom, wat een pareltje heeft Petra weer afgeleverd. Haar missie om te helpen bij het volgen van je hart, heeft ze met Een boekje vol geluk weer een geweldige boost gegeven! Het boekje is een aanwinst voor jezelf, maar ook zeer geschikt om cadeau te geven. Want wie wil er nu niet gelukkig zijn?

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Mooi

    Erg mooi boekje

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Mooi
    • Praktisch toepasbaar

    Mooi boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Mooi boekje
    • Praktisch toepasbaar

    Mooi boekje. Helpt je 'omdenken' in moeilijke tijden, waarin alle beetjes helpen om positief te blijven denken.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Mooi cadeau
    • Praktisch toepasbaar
    • Heldere boodschap

    Gegeven aan een vriendin die ging emigreren. Ze was er heel blij mee!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Heldere boodschap

    Als pluspunt zou ik zeggen: heldere boodschap.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Word je vrolijk van!

    Heerlijk boekje, prachtige illustraties, mooie kleuren. Ja word je vrolijk van. Mooie uitleg over de verschillende vormen van gelukkig zijn. Gewoon leuk om te hebben en af en toe in te bladeren

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heel mooi boekje

    Een boekje waar je blij van wordt. Inspirerend! Mooie kleuren en teksten. De illustraties zijn prachtig. Ook erg leuk om cadeau te geven.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtig boekje

    Dit boekje ziet er prachtig uit.
    Het leest makkelijk en geeft je mooie inzichten.
    Leuk voor jezelf of als cadeau.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig mooi boek
    • Mooie illustraties
    • goede tips
    • veel inspiratie

    Het boek is voorzien van een mooie duidelijke kaft, die erg luxe aanvoelt. Iedereen kan toch wel wat geluk gebruiken. Het kleurgebruik van het boek is zo mooi op elkaar afgestemd, het is echt één geheel. Vijf verschillende soorten geluk komen aan bod, op elke bladzijde staan mooie illustraties en verschillende inzichten, illustraties en tips. Ook staan er verschillende dingen in waar je over na moet denken en die je in het boek kunt invullen. Het is een echt werkboek om jezelf te ontwikkelen. Om te leren waar het geluk nu zit, waardoor je het allemaal meer gaat waarderen. De quotes zijn ook stuk voor stuk erg mooi om even bij stil te staan. Het is een geweldig boek om mee aan de slag te gaan.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Paperback
Editie: 1
16 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen