Een goede kans kies hoe je de wereld ziet

Schrijf een review
Een goede kans
Een goede kans
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789000354764
  • Druk: 1
  • mei 2017
  • 192 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Minty is een vrolijk meisje, maar als haar ouders gaan scheiden stort haar wereld in. Ned Buckley komt halverwege het jaar bij Minty in de klas. Hij is een humeurige, mysterieuze jongen die nooit praat. Als Minty haar toevlucht zoekt in Nettlebog, het bos waar de rivier tussen de bomen stroomt, ziet ze dat Ned met zijn oma in een caravan aan de rivier woont. En Minty ontdekt steeds meer over Ned: hij is in staat om wilde paarden te berijden. En hij weet dingen over het leven die haar zullen redden. Of op zijn minst een zeer goede kans zullen geven.

• Voor lezers van Annabel Pitcher en Sarah Crossan
• Van de internationale bestsellerauteur van De appeltaart van hoop
• Meeslepend, ontroerend en authentiek

Over De appeltaart van hoop:
‘Een originele roman over loyaliteit, vriendschap, liefde en hoop. Met personages die je niet snel vergeet.’ The Bookseller
‘Een bijzonder verhaal met levendige personages.’ The Sunday Times

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
15 mei 2017
Aantal pagina's
192
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofduitgeverij
van Goor

Vertaling

Eerste Vertaler
Sandra Hessels
Originele titel
A Very Good Chace

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
423 g
Product breedte
148 mm
Product hoogte
24 mm
Product lengte
223 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
148 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
223 mm

EAN

EAN
9789000354764

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Familie
Type boek
Hardcover
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Bindwijze: Hardcover
11 60
Op voorraad
Voor 14:00 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door BoekXL.nl
8,5
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door BoekXL.nl
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via BoekXL.nl

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen