Een onverwachte kerst Met kerst kunnen er bijzondere dingen gebeuren...

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022585726
  • 16 oktober 2018
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Natalie Cox

Natalie Cox is het pseudoniem van een auteur van wier boeken al 100.000 exemplaren werden verkocht. Met Een onverwachte kerst bewijst ze zich als een geweldige nieuwe stem in het feelgoodgenre.

Samenvatting

Geestige en hartverwarmende feelgoodroman, speciaal voor de kerstdagen, voor de fans van Love Actually en The Holiday

Charlies plannen voor een rustige plattelandskerst vallen in duigen als ze twee wel heel aantrekkelijke mannen ontmoet

Charlie houdt niet van Kerstmis, en dit zou wel eens de ergste decembermaand van haar leven kunnen worden. Haar vriend heeft haar ingeruild voor zijn personal trainer, haar appartement is getroffen door een gaslek en haar moeder heeft besloten de feestdagen met haar vijfde man in Australië door te brengen.

Single, met een lichte hersenschudding en tijdelijk dakloos, stemt Charlie er schoorvoetend mee in de feestdagen door te brengen in Devon, om mee te helpen in de hondenopvang van haar nichtje. Maar haar plannen voor een rustige plattelandskerst met enkel harige viervoeters als gezelschap vallen in duigen als ze de Duitse dog Malcolm en zijn onweerstaanbare (maar helaas verloofde) baasje Hugo ontmoet. En als klap op de vuurpijl is er ook nog Cal, de aantrekkelijke maar vreselijk arrogante lokale dierenarts. Deze kerst zou wel eens interessanter kunnen worden dan Charlie ooit had verwacht.

Een onverwachte kerst is hilarisch, hartverwarmend en heerlijk kerstig, met een onweerstaanbaar onhandige hoofdpersoon. Eén ding is duidelijk: dit verhaal mag niet ontbreken onder je kerstboom!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
16 oktober 2018
Aantal pagina's
304
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Natalie Cox
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Anne Jongeling
Tweede Vertaler
Anne Jongeling
Originele titel
Not just for Christmas

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
140 mm
Product hoogte
28 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
28 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
448 g

EAN

EAN
9789022585726

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Gemiddelde van 26 reviews
17
7
1
1
0
  • Glimlach

    Positieve punten

    • Grappig
    • Fantasierijk
    • feelgood

    In ‘Een onverwachte kerst’ door Nathalie Cox is de hoofdrol weg gelegd voor Charlie. Charlie is kort geleden verlaten door haar vriend en is weer single. Haar leventje wordt omver geblazen door een explosie in haar huis. Ze heeft lichte verwondingen en kan na haar ziekenhuisopname tijdelijk niet meer terug naar huis. Haar ouders zijn gescheiden en alle twee zijn ze in het buitenland. Schoorvoetend gaat ze akkoord om de kerstdagen door te brengen bij haar nicht Jez op het platteland die een hondenhotel heeft. Jez haalt haar op. Charlie maakt kennis met de honden en een aantal mannen waaronder Cal de dierenarts en Hugo met zijn hond Malcolm. En dan is daar ook nog Kerstmis. Eigenlijk heeft ze niets met Kerst, maar deze Kerstmis zal haar en andere personages nog lang heugen.

    Charlie is een yup in Londen, maar op het platteland is dat niet zo handig. Ze is onhandig, eigenwijs en doet wat in haar hoofd opkomt zonder erbij na te denken. Dat levert natuurlijk een aantal hilarische momenten op en je ziet het voor je. Cox heeft een bijzonder leuke schrijfstijl, ze springt van de hak op de tak en schrijft zoals je Charlie hoort praten en denken. Daarnaast heeft ze oog voor detail en de hedendaagse tijd. Vanaf het eerste hoofdstuk word je in het verhaal getrokken. Je kijkt naar een film als je leest, je ziet alles zo voor je, Cox schrijft enorm beeldend.

    De honden die bij Jez verblijven zijn vertederend en je valt als een blok voor deze viervoeters, de Deense dog, Peggy de zwangere hond en nog een aantal. Cox moet wel een groot liefhebber zijn van honden en dieren. Eenmaal gestart in ‘Een onvergetelijke kerst’ pardon ‘Een onverwachte kerst’ kun je het boek niet meer weg leggen. Als een snelle lama draaf je door het boek. ‘Een onverwachte kerst’ is feelgood met een grote F, een hartverwarmend decemberverhaal dat je nog jaren kan lezen in deze tijd. ‘Een onverwachte kerst’ zorgt voor een grote glimlach op je gezicht.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Heerlijk om met deze dagen te lezen!

    Ik heb met Charlie gemeen dat ik ook niet van kerst hou. Dus zeker de eerste hoofdstukken voelen vertrouwd en herkenbaar. En toveren een lach op mijn gezicht.

    Het verhaal begint pas echt als Charlie in Devon arriveert. En daar de gekste, mooiste, liefste, leukste, enge en wonderbaarlijkste dingen zal beleven.

    Het boek heeft een lekkere vaart en eigenlijk vlieg je er zo doorheen. Ik wilde ook maar door blijven lezen. Hoe zou het allemaal aflopen? En ja, natuurlijk helemaal zoals je het van te voren bedacht hebt, maar who cares? Het is gewoon een heerlijk boek om te lezen.

    Zelf heb ik eigenlijk niks met honden, al is het ook wel net als bij Charlie, hoe beter je ze leert kennen, hoe leuker ik ze vind worden. Zo ook de honden in het boek, aan het einde had ik toch een zwak voor alle viervoeters. En dat zijn er nogal wat. Ik vind het knap hoe de schrijfster de verschillende karakters van de honden weet te beschrijven, waardoor ze nog meer gaan leven. Favoriet: de dove ( of toch niet zo doof? ) Malcolm.

    Hoogtepunt in het boek is ongetwijfeld de parade. De tranen biggelden over mijn wangen. Het helpt hierbij wel dat ik een beelddenker ben. Wat het een hoogtepunt maakt? Het is zo bizar, dat er vast ergens een verdwaald plaatsje in Engeland is waar ze zo’n soort evenement hebben.

    Ik heb het boek in 1 dag uitgelezen, met kerst. Want wanneer kun je dit boek beter lezen dan met kerst?

    Mijn oordeel: GOED

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Heerlijk wegleesboek!

    Mooie quote:
    ” Volgens Kant moeten we er eerst voor zorgen dat we zelf het geluk waard zijn.”

    Mijn mening:
    Een onverwachte kerst van Natalie Cox is niet het typische kerst feel good boek, maar dat maakt het niet minder fijn om te lezen. Juist omdat het geen standaard boek is, heb ik er erg van genoten. Charlie komt in verschillende onhandige situaties terecht, waar je steeds weer om moet lachen. Ze is ook heel eigenwijs en komt niet altijd even vriendelijk over. Dat maakt van het boek meteen geen Hallmark kerstfilm verhaal. De personages zijn wat stugger en de liefde springt niet van de pagina’s af. Misschien vind je dit storend. Ik vond het zelf eigenlijk wel een keer prettig. Mensen maken er een rotzooi van en zijn niet allemaal extrovert en spontaan. Ook het leven loopt niet altijd zo uitvergroot. Want uiteindelijk is dat dus ook helemaal niet nodig, zowel voor het verhaal als voor de personages.
    Je kunt merken dat de schrijfster al een aantal boeken op haar naam heeft staan. Het verhaal staat, er zitten verschillende plotwendingen in, de karakters zijn uitgewerkt en loopt heel soepel. Daardoor leest het boek heerlijk weg. Je moet alleen wel van honden houden, of over honden willen lezen. Want in Een onverwachte kerst spelen de honden de hoofdrol.

    8 stars: Een onverwachte kerst van Natalie Cox is een heerlijk wegleesboek. Dit kan prima voor de openhaard, voor de kerstboom, op de bank terwijl het regent. Het is een ideaal boek om je mee op te warmen!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Een échte kerstroman

    Positieve punten

    • Grappig
    • heerlijk romantisch
    • leuk hoofdpersonage
    • echt een kerstgevoel
    • echt een kerstgevoel
    Toon alleen de eerste 3 punten

    'Een onverwachte kerst' van Natalie Cox was voor mij een onverwacht heerlijk boek. Ik had echt zin in een lekker kerstboek waar ik van ga glimlachen, dus ik vroeg een vriendin van mij om een tip. Zij raadde mij dit boek aan en ik ben heel blij dat ze dit heeft gedaan. 'Een onverwachte kerst' heeft alle ingrediënten om je lekker kerstig te voelen: de setting van het boek is heerlijk in de sneeuw en speelt zich af vlak voor kerst, het hoofdpersonage is heel erg grappig en gevat, er zijn genoeg knappe mannen en last but not least: er zijn schattige leuke honden! Ik ben een enorme hondenfan, dus voor mij was het een leuke bijkomstigheid, maar ik denk dat dit boek ook voor niet-hondenliefhebbers heerlijk is. De honden voeren namelijk absoluut niet de boventoon.

    Natuurlijk is 'Een onverwachte kerst' wat voorspelbaar, en het plot is geen hoofdstandje, maar dat hoeft bij dit boek niet. Het is gewoon een heerlijk boek om mee op de bank te kruipen, chocomelk met slagroom bij te drinken, en lekker weg te dromen.

    Als je opzoek bent naar een kerstboek die je meeneemt naar een ander land, dan is dit jouw boek. Wat mij betreft een must-have voor onder de kerstboom.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Lekker lezen tijdens donkere dagen

    Gemakkelijk te lezen boek, soms hilarisch, met onverwachte gebeurtenissen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Wat ik vooral goed vind: goede kwaliteit, voordelige koop.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zalig boek voor iedereen die van kerst en honden houd

    Positieve punten

    • Grappig

    Als echte honden en kerst liefhebber is het zeker een fantastisch boek.
    Een mooi verhaal om bij weg te dromen en weinig bij na te denken.
    Leest vlot.
    Een romantisch boek, vol kerst en honden, zalig!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Grappig

    Grappig, dat is wat ik er goed aan vind.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • aanrader

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit

    heerlijk boek om in december te lezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Hartverwarmend

    Positieve punten

    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    Een onverwachte kerst was een heerlijk warm verhaal dat zo vaak een glimlach op mijn gezicht toverde. Dit boek maakt je dag beter. Het was perfect zoals het was, en ik ben zo dankbaar dat ik de kans had om het te lezen.
    Als je op zoek bent naar een goed kerst/feeling good boek, dan raad ik je ten zeerste aan om “Een onverwachte Kerst” te lezen, want het zal een glimlach op je gezicht toveren en je hart verwarmen, net zoals het mijne.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Kies gewenste uitvoering
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 26 euro en 65 cent. Dit is een tweedehands product.
Alleen tweedehands
Goed
In goede staat. Snel en professioneel verpakt verzonden.
Op voorraad
Voor 16:00 uur besteld, donderdag in huis
In winkelwagen
  • Bestellen en betalen via bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Kompaan boeken
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

  • Twaalf dagen voor kerst Tweedehands
    Adviesprijs 19,99 15,89
    Verkoop door Boekenverkopen.nl