Een teken van jou Na de dood van haar vriend blijft Clara hem berichtjes sturen. Dan krijgt ze een berichtje terug…

Uitgever: Boekerij

Auteur: Sofie Cramer
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022593677
  • Druk: 1
  • september 2021
  • 240 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Meeslepende romantiek, voor de lezers van Cecelia Ahern, Jojo Moyes en Rosie Walsh

Als Clara’s grote liefde Ben plotseling overlijdt, stort haar wereld in. Het stel had zich net verloofd en in plaats van haar dagen te vullen met het plannen van hun toekomst, moet Clara zich nu voorbereiden op een leven zonder hem. Ben was altijd degene bij wie ze haar hart kon uitstorten en nog steeds stuurt Clara regelmatig berichtjes naar zijn nummer om haar dagelijkse beslommeringen te delen, herinneringen op te halen of Ben te vragen haar een teken te geven dat hij nog steeds bij haar is.

Wat Clara niet weet is dat Bens telefoonnummer na verloop van tijd weer is vrijgegeven en dat haar berichten terechtkomen bij Sven, een journalist die geïntrigeerd is door de mysterieuze berichtjes en op zoek gaat naar de onbekende afzender.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
09 september 2021
Aantal pagina's
240
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sofie Cramer
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Sylvia Wevers

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
341 g
Product breedte
136 mm
Product hoogte
23 mm
Product lengte
210 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
136 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
210 mm

EAN

EAN
9789022593677

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
3,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
0
1
0
0
  • Te hoge verwachtingen
    • origineel verhaal
    • luchtige schrijfstijl
    • fleurige cover
    • weinig emotie
    • te snelle ontknoping

    Als ik de flaptekst van ‘Een teken van jou’ van tevoren sterren had mogen geven, had ik direct vijf sterren gegeven. Ik voelde de emotie, de romantiek, de meeslependheid en het hartverscheurende van de achterkant spatten. Dit boek had dus op voorhand alles mee, maar helaas bleek de binnenkant minder rooskleurig.

    De schrijfstijl van Sofie was wel heerlijk luchtig en met de verhaallijn is dus duidelijk niets mis. Maar het is de te beschrijvende uitwerking die te wensen overlaat. Ik voelde het namelijk niet, zowel het verdriet en de wanhoop van Clara niet als de nieuwsgierigheid van Sven. Het is haast alsof je als lezer voor een muur staat en het verhaal zich achter de muur afspeelt. En dat is zo jammer. Ook de ontknoping ging me net iets te snel, waardoor ik al met al dit boek echt niet meer dan drie sterren kon geven. Maar wie weet weet dit verhaal mij binnenkort alsnog te overtuigen in filmvorm (met Céline Dion).

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
18 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen