Eens in je leven Ebook Tooltip What happens in Vegas blijft helaas niet altijd in Vegas…

Eens in je leven
Eens in je leven

Uitgever: HarperCollins

Auteur: Marijke Vos
  • Nederlands
  • E-book
  • 21 juni 2022
  • 277 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Marijke Vos

Marijke Vos (1985) woont en werkt in Brabant. Ze is maatschappelijk werker, freelancetekstschrijver en auteur. Eerder verschenen van haar hand de romans Ik kom je halen! en Van Chanel naar flanel. Naast dat ze passie heeft voor schrijven, houdt Marijke van boeken, schoenen en wijn. In willekeurige volgorde.

Samenvatting

Topentertainment en hoteldebotelromantiek voor fans van Sophie Kinsella en Jill Mansell.

Holly heeft het goed voor elkaar. Ze heeft haar wilde jaren achter zich gelaten en heeft nu een rustig leven als docent beeldende vorming. Bovendien heeft ze sinds een halfjaar ook eindelijk haar geluk in de liefde gevonden: de charmante John, oftewel De Perfecte Verloofde. Er lijkt nog maar één grote uitdaging te zijn: haar excentrieke ouders zo veel mogelijk uit de buurt van haar toekomstige, chique schoonouders houden. Appeltje-eitje, toch? Totdat de trouwambtenaar een grote verrassing heeft, waardoor alles in haar leven op losse schroeven komt te staan.

Want ze blijkt al getrouwd te zijn. Tien jaar geleden, in Las Vegas, met de laatste persoon die ze ooit nog zou willen zien. En nu moet ze terug om dat op te lossen.

‘Ook dit boek is weer een feelgood roman om bij weg te dromen. Hopelijk hoeven we niet te lang te wachten op de volgende!’ Pinkit.nl

Over eerder werk van Marijke Vos:

‘Op-en-top feelgood die je vanaf de eerste bladzijde een grote lach op je gezicht bezorgt!’ Gillian King

‘Dit is zo’n boek waarin je begint te lezen en pas uren later beseft dat je inmiddels in een pikdonker huis zit.’ Charlotte de Monchy

‘Hilarisch! Oncharmant knor-lachen gegarandeerd.’ Lisette Jonkman

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
21 juni 2022
Aantal pagina's
277
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Marijke Vos
Hoofduitgeverij
HarperCollins

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402766233

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 4 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

4
0
0
0
0
  • Heerlijk en ultiem genieten

    Marijke stelt nooit teleur en ook dit keer heb ik enorm genoten van haar verhaallijn en haar prachtige karakters. Een aantal keer was ik tot tranen geroerd, maar vooral werd ik mega blij van dit boek. Met recht op en top feelgood. Marijke kan dat als geen ander neerzetten. Feelgood heeft de neiging om wat voorspelbaar of te zoetsappig te worden, niet dat dat erg is, maar bij Marijke is het dat nooit. Hardop moeten lachen ook. Echt een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Verslavend!

    Marijke heeft het talent om je vanaf de eerste bladzijde te grijpen. Ook dit is weer een heerlijk verhaal wat je oa hardop laat lachen, plaatsvervangende schaamte geeft en je een aantal keer op het verkeerde been zet. Het enige nadeel wat ik kan bedenken is dat het boek verslavend is waardoor je omgeving enige tijd verwaarloosd wordt.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Fantastisch!

    Geschreven bij Eens in je leven

    Dit boek neemt je mee naar het leven van de hoofdpersonen. Het leest makkelijk, en zit vol met humoristische momenten die je hardop doen lachen. Je waant je even in een andere wereld.
    Een geweldig boek die je niet weg kan leggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader!

    Geschreven bij Eens in je leven

    Wederom een geweldig boek van Marijke!
    Net als haar andere boeken is ook dit boek heerlijk geschreven, beeldend (echt af en toe hilarisch), met humor en romantiek.
    Het is een vlot geschreven boek, waardoor je het makkelijk leest! En dat is echt een compliment, want je wil het blijven lezen, neem het van me aan...
    Het verhaal is wederom origineel en met vlagen grappig, verdrietig, beschamend en met liefde. Kortom, alle ingrediënten voor een goede roman als je het mij vraagt!!!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen