Het perfecte huwelijk Je hebt geen idee wie ze echt is - en waar ze toe in staat is

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022599419
  • 21 september 2023
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Anna Ekberg

Anna Ekberg is het pseudoniem van de Deense auteurs Anders Rønnow Klarlund en Jacob Weinreich. Onder deze naam schreven zij al vier psychologische thrillers die allemaal de Deense bestsellerlijst haalden. Eigen schuld geldt als hun internationale doorbraak, en werd door Netflix verfilmd.

Samenvatting

Huiveringwekkende psychologische spanning voor de fans van Samuel Bjørk, Bo Svernström en Camilla Läckberg

Christian kijkt door de druppels op de zijspiegel van de bus of hij zijn vrouw al ziet. Komt ze er daar aan? Aan het begin van de straat, niet meer dan een zwarte stip tussen de bladeren. Het lijkt op haar, de manier waarop ze loopt: snel, agressief. Het is haar schuld, zegt hij tegen zichzelf. Zij heeft hem hiertoe gedreven. De voet op het gaspedaal. Hard. Hij voelt hoe de auto vooruit schiet, dwingt zichzelf te kijken. Hij moet het zien. Er zeker van zijn dat hij haar raakt.

Christian en Leonora zouden gelukkig moeten zijn. Ze hebben een droomhuis met uitzicht op de fjorden en een zoon die gezond is verklaard na een lang ziekbed. Maar ze hebben ook geheimen. Rancune, eenzaamheid en onvervulde verlangens maken hun huwelijk kapot.

Als Leonora haar man betrapt met een andere vrouw, stelt ze hem een ultimatum: hij verbreekt de affaire, of zij geeft hem aan bij de politie. Want Leonora weet hoe Christian de peperdure behandeling van hun zoon heeft betaald. Christian ziet nog maar één uitweg: hij moet van haar af. En dus maakt hij een radicaal besluit: hij stapt hij in zijn busje, rijdt naar Leonora’s vaste hardlooproute en doet iets onvergeeflijks. Hij denkt dat hij hiermee vrij is, dat alles goedkomt. Maar niets kan hem voorbereiden op de hel die op het punt staat los te barsten.

In de pers

'Hoe eng wil je het hebben?' Margriet

‘Een klassieke, geweldig geschreven thriller. Pas op het allerlaatst vallen alle puzzelstukjes in elkaar.’ Helsingør Dagblad

‘Ekberg behoort tot de elite van Deense misdaadschrijvers. Haar handelsmerk? Scherpe plots waarin de grenzen van de dagelijkse realiteit tot het uiterste worden opgezocht.’ ***** Dagbladenes Bureau

‘Een briljante schrijfstijl.’ ***** Horsens Folkeblad

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
21 september 2023
Aantal pagina's
352
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Anna Ekberg
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Lammie Post-Oostenbrink

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
151 mm
Product hoogte
32 mm
Product lengte
230 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
230 mm
Verpakkingsgewicht
611 g

EAN

EAN
9789022599419

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

1 review
0
0
0
1
0
  • tegenvaller

    Vond hetzelf jammer genoeg tegenvallen wat de achterflap van het boek vertelt is niet helemaal
    gaan teveel uitgebreid terug blikken naar het verleden en dat haalt de vaart uit het verhaal jammer

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent. De adviesprijs is 21 euro en 99 cent. Je bespaart 32%.
Je bespaart 32%
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

  • De hulp 2 - Wat de hulp weet
    19,99
    Verkoop door bol
  • Ik zie je
    22,99
    Verkoop door bol
  • De logé
    19,99
    Verkoop door bol
  • De gast
    22,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 8 - Hij ziet jou
    20,99
    Verkoop door bol