Enchanted Forest An Inky Quest & Colouring Book

Boek omdraaien
Enchanted Forest
Auteur: Johanna Basford
  • Engels
  • Paperback
  • 9781780674872
  • Druk: 32
  • maart 2015
  • 240 pagina's
Alle productspecificaties

Johanna Basford

De Schotse illustratrice Johanna Basford prefereert potlood en inkt boven pixels en illustreert fantasierijke en gedetailleerde kleurplaten voor jong en oud.Basford werd wereldberoemd door haar bestsellers De geheime tuin en Het betoverde woud. Op bol.com vind je alle boeken van Johanna Basford, waaronder het nieuwste boek van Johanna Basford.

Samenvatting

Fall under the spell of the #1 New York Times bestseller, Enchanted Forest! This stunning colouring book by Johanna Basford takes readers on an inky quest through an enchanted forest to discover what lies in the castle at its heart. As well as drawings to complete, colour, and embellish, there are hidden objects to be found along the way. Can you spot the wild flowers, animals, and birds? What about the lanterns, keys, and treasure chests? Beginning at the entrance to the forest, the journey progresses through woodlands, rocky caves, and tree-lined mazes. Colour your way past streams and waterfalls and over treetops, until you finally reach your destination: a secluded, magical castle. Hidden throughout the book are nine symbols. Readers must find all the symbols to unlock the castle door at the end of the quest and discover what lies within. Additional special features include a gate-folded two-page spread and a colourable jacket. Praise for the book and author: the colourists have a queen, and her name is Johanna Basford. - New York Magazine Consider trading in your yoga mat for a set of markers and peruse the gorgeous gardens of Basfords imagination. - the Huffington Post the best colouring book for anxiety. - Teen Vogue This book celebrates the glory of all things green and nature-y in the best way possible: coloring book form! Even if you dont want to add color, the illustrations themselves are frame-worthy loveliness. mdash; Brit+ Co Other popular titles by Johanna Basford include: * Secret Garden * Johanna Basfords Secret Garden Journal * Secret Garden: 20 Postcards * Enchanted Forest: 12 Colour-in Notecards * Enchanted Forest: 20 Postcards Fans of Leila Duly, Millie Marotta, and Daisy Fletcher will devour Johanna Basfords intricate scenes of flora and fauna. To learn more about her latest offerings, visit Basfords author website at www. johannabasford. com

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
32
Verschijningsdatum
maart 2015
Afmetingen
Afmeting: 21 x 15 x 2,2 cm
Aantal pagina's
240 pagina's
Aanbevolen leeftijd
8 - 12 jaar
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur(s)
Johanna Basford
Illustrator
Johanna Basford

EAN

EAN
9781780674872

Overige kenmerken

Gewicht
565 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
250 mm
Verpakking hoogte
12 mm
Verpakking lengte
250 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën

Reviews

32 reviews
4,8
van de 5
24
8
0
0
0
  • zeer mooie uitgave
    • Fantasierijk

    Ik had eerst het Nederlandstalige gekocht maar deze is mooier van afwerking.
    Het papier is beter van kwaliteit en heeft een ecru kleur.
    Een echte aanrader voor te kleuren met potloden.
    Ben zeer tevreden van mijn aankoop.

  • Ontspannend!
    • Inspirerend
    • Rijk geillustreerd

    Als je begint met het boek ontspant het je! Als je last hebt van stress bijvoorbeeld, dan raad ik boek je zeker aan! Mijn zus en ik hebben er elk één en we kleuren er vaak in als we ons vervelen, als ik gespannen ben, als ik niet weet wat te doen kleur ik er een paar uur in en het is prachtig om te zien hoe snel het vooruit gaat! Zeker omdat het wel nog veel kleurwerk is!
    Maar ik raad dit boek echt aan aan iedereen wie graag kleurt en mensen die wel wat ontspanning kunnen gebruiken!

  • Kleurboek van de Queen of Colouring books for adults
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Een van de vele kleurboeken voor volwassenen van Johanna Basford. Mooie tekeningen, goede papierkwaliteit. Heb er heel veel kleurplezier aan ! Een aanrader, net zoals haar andere boeken trouwens.

  • Fantastisch kleurboek
    • Rijk geillustreerd
    • Praktisch
    • Heldere uitleg

    Mooi kleurboek met hele mooie en verfijnde tekeningen om in te kleuren. Met dit boek kan je goed ontspannen!

  • Gave platen
    • Rijk geillustreerd
    • Inspirerend
    • Volledig

    Super mooie kleurpaten, mooie kwaliteit papier. Alleen jammer dat bladzijden best bol staan bij het middenstuk.

  • Kleuren voor geduldigen
    • Rijk geillustreerd
    • Inspirerend

    Leuk kleurboek (voor volwassenen) waar ik (14) een hoop plezier en ontspanning aan beleef.

  • Fantasierijk kleurboek voor volwassenen.
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam
    • Kwetsbaar

    Mooi boek, voldoende dikke bladzijden waar aquarelpotlood en inktense niet op doordrukken en bij matig gebruik van water niet veel rimpeling veroorzaakt. Wel tekeningen naar binnenkant pagina zodat het boek goed opengedrukt moet worden om erbij te komen.

  • Heerlijk kleuren en genieten!
    • Rijk geillustreerd
    • Inspirerend

    Een heel fijn kleurboek met fantastische platen!
    Goede kwaliteit (getint/creme) papier, waar je met nagenoeg alle soorten potloden (en stiften/pennen) goed op kunt kleuren. Leuke afwisselende platen; met zowel grotere kleurvlakken én platen die veel precisie vereisen. Zelfs de binnenkant van de kaft is 1grote kleurplaat.

  • Kleuren met eindeloos geduld
    • Heldere uitleg
    • Inspirerend
    • Praktisch
    • Rijk geillustreerd
    • Volledig
    • hele kleine inkleurvlakken
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    In het kleurboek van Enchanted Forest moet je wel eindeloos graag kleuren en geduld hebben, het zijn superveel kleine details maar eens volledig ingekleurd super mooi ! Voor iemand die graag heeft dat de boel vooruit gaat is dit eigenlijk niet het aangeraden kleurboek, dan neem je liever een boek met grotere tekeningen. Maar voor iemand die zich hierdoor juist ontspant is het een ideaal kleurboek. Als je een grote fantasie hebt is dit kleurboek met z'n sprookjesachtige taferelen een SUPER kleurboek voor zowel volwassenen als jongeren. Je kan er eindeloos je fantasie in kwijt. Dus een aanrader voor ieder die in sprookjes geloofd!

  • Fantastische!
    • Goede kwaliteit

    Het is een prachtig book, waar kan je ontzettend ontspannen en je fantasie loos wanneer je aan het kleuren bent, ik zou wel aanraden aan iedereen die van kleuren houden...

13 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 13:30, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Expert beoordeling

Dit is de Engelstalige editie

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 16,19
    2 - 3 weken Tooltip
  • 12,39
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 13,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 13,79
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 10,29
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.