Entangled Life How Fungi Make Our Worlds, Change Our Minds and Shape Our Futures

Schrijf een review
Entangled Life
  • Engels
  • Paperback
  • 9781784708276
  • 02 september 2021
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

'Dazzling, vibrant, vision-changing' Robert Macfarlane The more we learn about fungi, the less makes sense without them. They can change our minds, heal our bodies and even help us avoid environmental disaster; they are metabolic masters, earth-makers and key players in most of nature's processes. In Entangled Life, Merlin Sheldrake takes us on a mind-altering journey into their spectacular world, and reveals how these extraordinary organisms transform our understanding of our planet and life itself. Winner of the Royal Society Science Book Prize 2021 Winner of the Wainwright Prize for Conservation Writing 2021 'Reads like an adventure story... Wondrous' Sunday Times 'Urgent, astounding and necessary' Helen Macdonald Perfect for fans of Peter Godfrey-Smith's Other Minds and The Hidden Life of Trees by Peter Wohlleben

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
02 september 2021
Aantal pagina's
368
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Merlin Sheldrake
Hoofduitgeverij
Vintage Publishing

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
346 g
Product breedte
128 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
197 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
128 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
197 mm

EAN

EAN
9781784708276
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

12 79
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij Albert Heijn afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 9,49
    Direct beschikbaar
  • 15,41
    Direct beschikbaar
  • 12,79
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
  • 16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
  • 22,15
    1 - 2 weken Tooltip
  • 22,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen