Erika Foster 3 - Donker water In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Boek omdraaien
Erika Foster 3 -   Donker water

Uitgever: Boekerij

Auteur: Robert Bryndza
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022585115
  • Druk: 1
  • oktober 2018
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Robert Bryndza

"Robert Bryndza (1979) is acteur en schrijver. Hij werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije met zijn partner. Zijn boeken met Erika Foster in de hoofdrol zijn over de hele wereld bestsellers. Het eerste boek met Erika Foster in de hoofdrol is Het meisje in het ijs.

Foto:© Petr Kozlík

Lees hier het interview met Robert Bryndza"

Samenvatting

Onderdeel van de serie Erika Foster.

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br /br /Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.br /br /br /br /Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?br /br /br /br /br /br /De pers over Het meisje in het ijsbr /br /br /br /"Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouwbr /br /br /"Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zinbr /br /br / br /

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
oktober 2018
Afmetingen
Afmeting: 21,4 x 14 x 3,4 cm
Aantal pagina's
368 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Jan Mellema Jan Mellema
Originele Titel
Dark Water

EAN

EAN
9789022585115

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
504 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
34 mm
Verpakking lengte
214 mm

Je vindt dit artikel in

Serie
Erika Foster
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

92 reviews
4,6
van de 5
60
28
3
1
0
  • Steengoed en verassend verhaal.
    • Spannend
    • Goed plot

    Het 3de boek alweer van Robert Bryndza. De eerste twee boeken vond ik erg spannend, goed verhaal en las ik in één keer uit. Deze keer was ik benieuwd of hij met donker water dit ook kan vasthouden. Ik kan met volle overtuiging zeggen dat dit een fantastisch geschreven boek is, makkelijk om door heen te komen en moeilijk om überhaupt weg te leggen.

    Ik ben benieuwd en kijk erg uit naar de volgende boeken. Laat maar komen!

  • Een echte thriller
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • moeilijk weg te leggen
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Het 3de deel, Donker water is weer een echte Robert Brydza. De eerste 2 delen waren al top, het 3de deel is echt een boek wat je niet kan wegleggen. Het is een echte thriller waarin je word meegesleurd. Alle details worden besproken en het lijkt haast of je zelf in het onderzoeksteam zit. Een echte aanrader! Wel aan te raden om de eerste 2 delen te lezen.

  • Zeer goed boek!!!
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Erika Foster 3 - Donker water

    Geweldig boek, leest lekker weg en je wil doorlezen tot het einde

  • Niet weg te leggen
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Wat was het heerlijk om weer bij die bijzondere Erika Foster te zijn en dit spannende verhaal met haar mee te beleven! Ik leefde mee met haar frustraties om de moeizame zaak waar ze maar geen grip op lijkt te krijgen, maar ook voelde ik haar eenzaamheid en verdriet… Ik vind haar personage zo leuk, fijn, sterk, moedig en lekker koppig, en ik gun het haar zo om weer geluk te vinden. Ik ben meteen alweer nieuwsgierig naar hoe haar personage zich gaat ontwikkelen in de rest van de serie!

    En het boek is wéér niet weg te leggen, echt niet! Ik heb het in één dag uitgelezen, ik kon gewoon niet anders dan door, door, doorgaan, zo ontzettend zat ik ín het verhaal en zo graag wilde ik weten hoe het af ging lopen. Het verhaal is echt heerlijk spannend, doet je meeleven met de personages en het leest zoals altijd lekker vlot. En nu ik het boek uit heb kan ik maar één ding zeggen: I <3 Erika! (En ik wil meer, meer, meer!!!)

  • Bijna briljant
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • twist
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    ‘Donker water’ kan prima als stand alone worde gelezen, maar diep in mijn hart is een serie lezen op volgorde toch wel erg fijn. Ik raad U allen ook aan om deze boeken op volgorde te lezen (kerstvakantie?).
    De titel en de cover van ‘Donker water’ zeggen het al, er wordt een lichaam van een jong meisje in het water gevonden. Erika Foster is overgeplaatst naar Bromley. Op zoek naar een gedumpte koffer doen zij en haar team de gruwelijke vondst. Als lezer weet je meer over dit lijk dan Foster en haar team. Maar dat doet niets af aan de spanning. Foster zet alles op alles om de waarheid boven tafel te krijgen. Vergeleken met haar optreden in ‘Het meisje in het ijs’ is zij zo anders geworden. Bryndza heeft natuurlijk een twist in petto. Niet alle verhaallijnen komen tot een einde. Hij geeft goede aanwijzingen voor een volgend boek. Hint: in het Engels is zijn 6e boek al verschenen, dus er liggen nog een aantal zeg maar vele uren leesplezier in het verschiet.
    Bryndza schrijft korte, spannende hoofdstukken, hij maakt gebruikt van verschillende perspectieven. Door zijn schrijfwijze (het lijkt wel of hij je voorleest en je persoonlijk toespreekt), blijf je lezen en is de spanning voelbaar. Tijdens het lezen wil je door niets of niemand (behalve kat op schoot) gestoord worden en wat is het schrikken als de bel gaat. Zo ben je bij het verhaal betrokken. In relatief korte tijd lees je daarom ‘Donker water’ uit en verheug je je op het 4e deel.

  • Top boek!!!!!
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Spannend. Echte aanrader, net zoals de 2 andere boeken. Top!

  • Beste van de drie Erika Foster boeken
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal

    Dit is het derde boek van Robert Bryndza in de serie met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol. In dit derde deel leren we Erika wat beter kennen en door haar ruwe bolster heen begin je nu als lezer haar meer en meer te begrijpen. Naast haar persoonlijkheid komen we ook meer te weten over haar privéleven. In de vorige boeken Meisje in het ijs en Stalker in de Nacht komt Erika over als iemand die eigenwijs is en steeds haar zin doet, hier in Donker Water zien we hoe Erika geleerd heeft van haar fouten en komt ze minder arrogant en eigenwijs over. Hieruit is duidelijk dat het hoofdpersonage Erika geëvolueerd is en dit is een van de aspecten die het boek zo boeiend maakt. Ook merk je dat de auteur gegroeid is, Donker Water is beter en gedetailleerder afgewerkt dan de vorige twee boeken, zijn schrijfstijl wordt steeds beter. Ook is het verhaal geloofwaardiger en realistischer dan de vorige twee boeken.

    Het boek leest in een razend tempo, niet alleen door de korte hoofdstukken waar je doorheen vliegt, maar je wil steeds maar weten hoe het verder gaat, wie heeft de arme Jessica, een onschuldig meisje van zeven jaar vermoord? Er zijn ook veel onverwachte plotwendingen die je niet direct ziet aankomen. En er hangt zelfs een klein beetje romantiek in de lucht, die de spanning ook wel heeft doen stijgen.

    Robert heeft een zeer vlotte schrijfstijl, en in vergelijking met zijn vorige boeken vond ik Donker Water beeldender geschreven, je kon als lezer alles zo voor je zien passeren net als in een film, dit zowel bij de personages als de settings. Ik kon mij zo de muffe geur van het huis van Amanda Baker voorstellen, en ook zag ik de woonkamer van Marianne Collins zo voor me. Wat zeker een pluspunt is, is dat je de boeken zeker ook afzonderlijk kan lezen. Voor een lezer die vaak thrillers leest, kan het plot misschien wel wat voorspelbaar zijn, maar in tegenstelling tot de vorige twee boeken was het hier niet storend, aangezien er heel wat bijkomende en verrassende plotwendingen waren.

    Donker Water is voor de echte thrillerfans die van snelle actie houden. Ook wie de voorgaande boeken niet heeft gelezen kan ervan genieten, aangezien Robert de personages telkens nog eens kort voorstelt. Van mij krijgt het boek 4 verdiende sterren. Ik kijk al uit naar de volgende Erika Foster boeken.

  • Een spannend boek . . .
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Goed plot

    Een heerlijk boek, een spannend verhaal; prettig leesbaar. Maar wat een lelijke cover. Kennelijk met de bedoeling de lezer op het verkeerde been te zetten, want er verzuipt niemand in dit verhaal.
    Hier en daar een beetje vergezocht, bijvoorbeeld de politievrouw, die het niet kan verkroppen, dat zij niet kan bewijzen, dat een pedofiel Jessica heeft vermoord, maar vervolgens wel zijn huis in de fik steekt.
    De plot is verrassend; toch zie/voel je sommige 'liquidaties' al ver van te voren aankomen.
    Ter afwisseling zeker aan te raden boek.

  • Een en al spanning
    • Goede kwaliteit

    Een geweldig boek om heerlijk op de bank te lezen. NB Zet je telefoon uit, niet storen is de boodschap.

  • super boek
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam
    • prijzig

    super spannend boek

16 80
Alleen tweedehands
Als nieuw
. Conditie: Als nieuw. Editie: 1. Jaar: 2018. Taal: Nederlands.
Op voorraad
Nu besteld, morgen in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 7,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 11,00
    Uiterlijk 2 december in huis Tooltip

Over de serie Erika Foster

Erika Foster is een getalenteerde detective, maar na een verkeerd gelopen actie die haar man het leven kostte, heeft ze moeite de draad weer op te pakken. Helaas staat de misdaad n… lees meer

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.