Erika Foster - deel 6 - Doods geheim Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig

Boek omdraaien
Erika Foster - deel 6 - Doods geheim
Auteur: Robert Bryndza
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022586723
  • Druk: 1
  • januari 2020
  • Verteller: Inge Ipenburg
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Robert Bryndza

"Robert Bryndza (1979) is acteur en schrijver. Hij werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije met zijn partner. Zijn boeken met Erika Foster in de hoofdrol zijn over de hele wereld bestsellers. Het eerste boek met Erika Foster in de hoofdrol is Het meisje in het ijs.

Foto:© Petr Kozlík

Lees hier het interview met Robert Bryndza"

Samenvatting

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook dit onderzoek te leiden. Ze komt erachter dat in deze relatief rustige buitenwijk van Londen recentelijk meerdere jonge mensen zijn aangevallen.

Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.


In de pers
‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’ De Telegraaf/Vrouw

‘Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.’ VN Detective & Thrillergids

‘Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.’ bol.com Lees Magazine

‘Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
januari 2020
Afmetingen
Afmeting: 21,6 x 14,1 x 3,1 cm
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Robert Bryndza
Verteller(s)
Inge Ipenburg
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Jan Mellema Jan Mellema
Originele Titel
Deadly Secrets

EAN

EAN
9789022586723

Overige kenmerken

Gewicht
492 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
31 mm
Verpakking lengte
216 mm

Je vindt dit artikel in

Serie
Erika Foster
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Bestbeoordeeld
Nieuw of tweedehands
Tweedehands

Reviews

10 aanbevelingen
4,5
van de 5
27 reviews
19
5
1
2
0
  • Geweldige thriller!

    Ja hoor, Bryndza did it again! Dit zesde deel in de Erika Foster-serie is weer een echte pageturner, spannend tot het einde met een twist die ik niet aan zag komen.

    Op een koude winterochtend wordt, in de tuin voor haar huis, het lijk van een jonge vrouw ontdekt. Ze ligt in een grote plas bloed, vastgevroren in de sneeuw. Erika Foster, nog maar net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten ook deze zaak op te lossen. Tijdens het onderzoek komt Foster er met haar team achter dat de moordzaak verband lijkt te houden met aanvallen op verschillende jonge vrouwen en mannen door een donkere figuur met een gasmasker. Marissa, een bloedmooie burlesque danseres, had veel geheimen en contacten, maar had iemand een motief om haar te vermoorden? Foster bijt zich vast in de zaak, maar moet tegelijk de confrontatie aan met spoken uit haar eigen verleden.

    Het verhaal is bloedstollend, het heeft gedetailleerde omschrijvingen (maar ik houd er wel van als thrillers een beetje smerig zijn), het tempo ligt hoog en er zijn veel verschillende verdachten, die allemaal hun eigen motief zouden kunnen hebben om Marissa om het leven te brengen. Je krijgt ook weer extra informatie over het privéleven van Foster en haar team, waardoor alle karakters steeds meer een eigen stem krijgen, wat ik erg fijn vond. Ik had verschillende verdachten in gedachten, ook omdat je af en toe een stuk leest vanuit het oogpunt van een geheimzinnige figuur, tot op het eind nog een twist volgt die je omverblaast. Een fantastisch deel in een geweldige serie. Bryndza hoort zeker thuis in mijn rijtje favoriete thrillerauteurs en dit boek heeft dat alleen maar bevestigd. Ik hoop nog veel avonturen van Erika Foster en haar team te lezen, want zijn boeken zijn goed voor een ontzettend spannende leeservaring en de doorwaakte nachten, omdat je wilt weten wat de ontknoping van het boek gaat zijn, zijn het helemaal waard!

  • Weer Subliem!
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geweldige thriller. Misschien wel de spannendste uit de reeks tot nu. Subliem!! Moet je lezen.

  • Weer een prachtexemplaar van Bryndza
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • je denkt al vrij snel wie de dader is
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Wat is dit weer een spannend en meeslepend boek van Robert Bryndza. Dit is het 6e boek van de Erika reeds en nog steeds is het spannend. Helaas niet zo spannend als gedacht aangezien je al vrij snel in het boek een idee heb wie de moordenaar zou kunnen zijn. Erika leren we steeds beter kennen in dit boek en je komt ook weer alle vertrouwde collega`s tegen zoals Moss & Isaac. Het eind heeft nog een lekker plottwist. Ik zou zeggen voor de vertrouwde Erika lezers, welkom terug en voor de nieuwelingen, begin lekker bij boek 1. Je gaat er geen spijt van krijgen.

  • meeslepend
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • behoort tot de top in het genre

    Zoals alle boeken van deze schrijver : een geweldige plot een vakkundig en hier en daar geestig geschreven thriller.

  • Spannend!
    • Spannend
    • Goede verhaallijn

    Ik heb alle delen met Erika Foster erin gelezen. Zo ken ik haar personage nu goed. Ook deze keer een spannend verhaal en goede plot. Zie uit naar het volgende deel!

  • Wederom een pareltje!
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Erika Foster 6 - Doods geheim

    Weer een geweldige thriller over Erika Foster. Een spannende moordzaak met een onverwachte wending. Ook weer wat meer diepgang in het privéleven van Erika. Aanrader!

  • Wederom een top boek van R. Bryndza
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • goede uitwerking van karakters

    Geschreven bij Erika Foster 6 - Doods geheim

    Een top serie als je van thrillers houdt. Mijn advies is om ze wel in volgorde te lezen

  • Zeer goed
    • Spannend

    Spannend boek vlot geschreven

  • aanrader!
    • Spannend

    Superspannend boek

  • Spannend boek
    • Spannend

    Spannend boek

15 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Over de serie Erika Foster

Erika Foster is een getalenteerde detective, maar na een verkeerd gelopen actie die haar man het leven kostte, heeft ze moeite de draad weer op te pakken. Helaas staat de misdaad n… lees meer

Vaak samen gekocht