Far to Go EBOOK

Far to Go
  • Engels
  • E-book
  • 9780755379446
  • mei 2011
  • 352 pagina's
  • -13576
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

For readers of THE TATTOOIST OF AUSCHWITZ and SCHINDLER'S LIST, FAR TO GO is a powerful, mesmerising novel centring on one family's heartbreaking decision to save their son - by saying goodbye to him for ever.

Longlisted for the 2011 MAN BOOKER PRIZE for Fiction

'Extraordinary' Daily Mail
'A potential classic in the making' Financial Times

Pepik is only six when the German forces invade Czechoslovakia. Desperate to find freedom, his affluent Jewish parents try to escape with him to Paris, but are betrayed by Marta, the family's beloved nanny. Yet it is Marta who then secures a place for the Pepik on a Kindertransport, an act of determination that saves his life. But the child is never to see his parents or Marta again.

'Somewhere between a book and a miracle' Catherine Ryan Hyde

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
mei 2011
Aantal pagina's
352 pagina's
Ebook formaat
-13576
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Uitgever
Tinder Press

Vertaling

Originele Titel
Pick

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
-13576

EAN

EAN
9780755379446

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook

Reviews

1 review
3,0
van de 5
0
0
1
0
0
  • Traag op gang, daarna boeiend
    • Goede verhaallijn
    • Moeilijk in te komen
    • langzaam op gan

    Het verhaal kwam traag op gang, daarna boeiend, boeiend om meer over kindertransporten naar Engeland in/voor de 2e wereldoorlog te lezen. Ik wist daar weinig van. Hoewel het geen waargebeurd verhaal is, zijn de historische achtergronden wel op waarheid gebaseerd, en daardoor leer je veel over een relatief onbekend stukje geschiedenis van de 2e wereld oorlog

3 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 3,99
    Direct beschikbaar
  • 17,20
    Direct beschikbaar
  • 13,49
    2 - 3 weken Tooltip
  • 17,99
    Verwacht over 8 weken Tooltip
  • 14,49
    Op voorraad. Nu besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.