Fields of Fire Ebook Tooltip

Fields of Fire
Auteur: James Webb
  • Engels
  • E-book
  • 9781788635196
  • 29 april 2019
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Samenvatting

James Webb’s classic, scorching novel of the Vietnam War.

They each had their reasons for becoming a Marine. They each had their illusions. Goodrich came fresh from Harvard. Snake got the tattoo before he even got the uniform. Hodges was haunted by the spirits of family heroes.

Three young men, from vastly different worlds, were plunged into a white-hot, murderous melting pot of jungle warfare in the An Hoa Basin, Vietnam, 1969. They had no way of knowing what awaited them.

For nothing could have prepared them for the madness of what they found. And in the heat and horror of battle they took on new identities, took on each other, and were reborn in fields of fire…

Fields of Fire is a searing story of poetic power, razor-sharp observation, and non-stop combat, perfect for fans of Tim O’Brien, Karl Marlantes and Apocalypse Now.

Praise for Fields of Fire

‘Few writers since Stephen Crane have portrayed men at war with such a ring of steely truth’ The Houston Post

‘A novel of such fullness and impact, one is tempted to compare it to Norman Mailer’s The Naked and the Dead’The Oregonian

‘Webb gives us an extraordinary range of acutely observed people, not one a stereotype ... Fields of Fire is a stunner’ Newsweek

‘Webb pulls off the scabs and looks directly, unflinchingly on the open wounds of the Sixties’ Philadelphia Inquirer

‘The unmistakable sound of truth’ Time

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
29 april 2019
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
James Webb
Hoofduitgeverij
Canelo Action

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Gewicht
476 g
Product breedte
108 mm
Product hoogte
25 mm
Product lengte
171 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
152 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
229 mm

EAN

EAN
9781788635196

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Aanraders
Bestbeoordeeld

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Lezen dit boek!
    • Spannend

    Geschreven bij Fields of Fire

    Goed beschreven oorlogsverhaal

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
2 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 2,99
    Direct beschikbaar
  • 6,99
    Direct beschikbaar
  • 10,19
    Uiterlijk 18 februari in huis Tooltip
  • 24,99
    2 - 4 weken Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen