Fireworks
Auteur: Katie Cotugno
  • Engels
  • Paperback
  • Introductie: 2018-04-10
  • Blz.: 352 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

From the New York Times bestselling author of 99 Days and How to Love comes a stunning new contemporary novel—all about boy bands, girl bands, best friends, and first love—perfect for fans of Sarah Dessen and Morgan Matson.

It was always meant to be Olivia. She’s the talented one, the one who’s been training to be a star her whole life. Her best friend, Dana, is the levelheaded one, always on the sidelines, cheering Olivia on.

But everything changes when Dana tags along with Olivia to Orlando for the weekend, where superproducer Guy Monroe is holding auditions for a new singing group, and Dana is discovered too. Dana, who’s never sung more than Olivia’s backup. Dana, who wasn’t even looking for fame. Next thing she knows, she and Olivia are training to be pop stars, and Dana is falling for Alex, the earnest, endlessly talented boy who’s destined to be the next big thing.

It should be a dream come true, but as the days of grueling practice and constant competition take their toll, things between Olivia and Dana start to shift . . . and there’s only room at the top for one girl. For Olivia, it’s her chance at her dream. For Dana, it’s a chance to escape a future that seems to be closing in on her. And for these lifelong best friends, it’s the adventure of a lifetime—if they can make it through.

Set in evocative 1990s Orlando, Fireworks brings to life the complexity of friendship, the excitement of first love, and the feeling of being on the verge of greatness.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
10 april 2018
Aantal pagina's
352
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Katie Cotugno
Hoofduitgeverij
Balzer & Bray/Harperteen

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
249 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
201 mm

EAN

EAN
9780062418289

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Liefde & relaties
Leeftijd
Vanaf 14 jaar

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Aanrader
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Fireworks

    Leuk verhaal. Spannend een grappig. Aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Niet leverbaar

Ontvang eenmalig een mail of notificatie via de bol.com app zodra dit artikel weer leverbaar is.

Houd er rekening mee dat het artikel niet altijd weer terug op voorraad komt.

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen