Friends, lovers en het grote, verschrikkelijke ding

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Matthew Perry
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789021033365
  • 21 november 2022
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Friends-ster Matthew Perry over zijn leven, liefdes en verslavingen in deze onvergetelijke memoires.

In Friends, lovers en het grote verschrikkelijke ding neemt Friends-ster Matthew Perry (Chandler Bing) ons mee achter de schermen van de succesvolle sitcom en zijn worsteling met verslaving. Het zijn openhartige, grappige en onthullende memoires met een krachtige boodschap van hoop en volharding. In een buitengewoon verhaal dat alleen door hem verteld kon worden, neemt Matthew Perry de lezers mee naar de soundstage van de succesvolste sitcom aller tijden, terwijl hij vertelt over zijn persoonlijke worsteling met verslaving. Openhartig, zelfbewust en verteld met zijn kenmerkende humor beschrijft Perry levendig zijn levenslange strijd met de ziekte en waardoor deze werd gevoed, ondanks dat hij schijnbaar alles had. Onverschrokken eerlijk, ontroerend en hilarisch: dit is het boek waarop fans hebben gewacht.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
21 november 2022
Aantal pagina's
352
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Hoofdauteur
Matthew Perry
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
444 g
Product breedte
151 mm
Product hoogte
24 mm
Product lengte
227 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
227 mm

EAN

EAN
9789021033365

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 9 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

9
0
0
0
0
  • Aanrader voor Matthew perry en friends fan.

    Boek heb ik voor uitgave gereserveerd en gisteren binnengekregen.
    Buiten de ernst van Matthew perry's levensverhaal, is het boek zo geschreven dat het fijn door leest.
    Zeker een aanrader voor fans van Matthew Perry en Friends...

    Vond je dit een nuttige review?
    12
    0
  • Makkelijk, Vermakelijk, Indrukwekkend

    Als Friends fan dit boek besteld zodra deze uit is gekomen. Ontzettend indrukwekkend boek. Wat een heftig leven heeft Matthew Perry doorgemaakt. Het boek leest makkelijk weg en heeft een echt Chandler sausje.

    Als je Friends of Matthew Perry fan bent hoort deze absoluut bij je verzameling.

    Vond je dit een nuttige review?
    9
    0
  • Als je Frieds fan bent moet je dit echt lezen.

    Wat een prachtig boek! echt een aanrader. het is zo eerlijk en toch ook emotionel. wat heeft die man wat gemaakt zeg. ik was echt onder de indruk van dit boek. ik heb het boek gisteren gekregen en heb hem nu al bijna uit. het leest zo lekker weg. met natuurlijk ook grappen en grollen zoals we Matthew Perry kennen.... als je een echte Friends fan bent moet je dit boek zeker lezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Goed boek

    de waarheid

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leest goed
    • Grote letters

    Goede vetaling

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Boeiend boek over de lange weg van afkicken van verslavingen.

    Het boek leest gemakkelijk. Heel triest hoe zijn succesvol en talentvol iemand zo diep in de ellende terecht is gekomen. het was nog erger dan ik dacht. Alle lof voor de weg terug van Matthew Perry.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Indrukwekkend
    • Leest prettig
    • Interessant

    Indrukwekkend om te lezen hoe deze ziekte steeds sterker is dan de wil van hem om niet meer te drinken en gebruiken. Als friends-fan een must have.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Indrukwekkend boek

    In twee dagen uitgelezen. Een vlot te lezen, oprecht, interessant boek. Als verpleegkundige in een ontwenningskliniek heb ik hierdoor meer inzicht gekregen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Indrukwekkend een aangrijpend

    Als groot Friends fan, die de verschillen in uiterlijk bij Matthew Perry tussen de seizoenen ook is opgevallen, wilde ik dit boek graag lezen. Wat heeft hij doorgemaakt de afgelopen 20 jaar.
    Ik heb ademloos zitten lezen, onder de indruk van wat hij heeft meegemaakt en wat voor strijd hij geleverd heeft. Een aangrijpend levensverhaal van je favoriete Friend. Een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
21 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen