Frost Like Night

Uitgever: HarperCollins Publishers Inc

  • Engels
  • Paperback
  • Introductie: 2016-09-20
  • Blz.: 496 pagina's
Alle productspecificaties

Sara Raasch

"Sara Raasch (born August 26, 1989) is an American author of young adult fiction. She wrote the fantasy New York Times Bestselling trilogy Snow Like Ashes (Balzer + Bray/HarperCollins) as well as a forthcoming untitled fantasy series (Balzer + Bray/HarperCollins).

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Game of Thrones meets Graceling in this action-packed fantasy--the highly anticipated final book in the New York Times bestselling Snow Like Ashes series by Sara Raasch. Perfect for fans of An Ember in the Ashes and A Court of Thorns and Roses. Angra is alive, his Decay is spreading--and no one is safe.Meira will do anything to save her world. With Angra trying to break through her mental defenses, she desperately needs to learn to control her own magic--so when the leader of a mysterious Order from Paisly offers to teach her, Meira jumps at the chance. But the true solution to stopping the Decay lies in a labyrinth deep beneath the Season Kingdoms. To defeat Angra, Meira will have to enter the labyrinth, destroy the very magic she's learning to control--and make the biggest sacrifice of all.Mather will do anything to save his queen. He needs to rally the Children of the Thaw, find Meira--and finally tell her how he really feels. But with a plan of attack that leaves no kingdom unscathed and a major betrayal within their ranks, winning the war--and protecting Meira--slips farther and farther out of reach.Ceridwen will do anything to save her people. Angra had her brother killed, stole her kingdom, and made her a prisoner. But when she's freed by an unexpected ally who reveals a shocking truth behind Summer's slave trade, Ceridwen must take action to save her true love and her kingdom, even if it costs her what little she has left.As Angra unleashes the Decay on the world, Meira, Mather, and Ceridwen must bring the kingdoms of Primoria together...or lose everything.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
20 september 2016
Aantal pagina's
496
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sara Raasch
Tweede Auteur
Raasch Sara

Overige kenmerken

Editie
International ed.
Gewicht
440 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
210 mm

EAN

EAN
9780062562739

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Leeftijd
Vanaf 14 jaar

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
1
0
0
0
  • Frost Like Night
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Ik vond het laatste boek het beste van de serie. Als je van fantasy houdt, is dit boek zeker een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Must-read!
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend

    Nadat ik het tweede deel in deze trilogie had uitgelezen wilde ik meteen hier aan beginnen, en dit deel heeft me niet teleurgesteld! Voor fantasy fans is dit echt een must-read, maar iedereen zou hem moeten proberen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    • super einde
    • laatste boek uit de serie
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Een spetterend einde van een geweldige serie. Zodra ik er aan was begonnen kon ik het niet neerleggen, zo spannend was het. De perspectiefwisselingen om de paar hoofdstukken zorgden ervoor dat de verhaallijnen niet langdradig werden. Al met al een zekere aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
20 50
Uiterlijk 1 december in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Tondeur Diffusion
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Tondeur Diffusion

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen