Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Boek omdraaien
Geheimen in het graf
Auteur: Tami Hoag
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789044333725
  • Druk: 1
  • april 2012
  • 448 pagina's
Alle productspecificaties

Tami Hoag

"Tami Hoag (born Tami Mikkelson on January 20, 1959) is an American novelist, best known for her work in the romance and thriller genres. More than 22 million copies of her books are in print.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Wanneer Marissa Fordham dood wordt aangetroffen, met haar dochtertje Haley bewusteloos naast zich, raakt het Californische stadje Oak Knoll in paniek. De sfeer was al gespannen door de komende rechtszaak tegen een seriemoordenaar, maar men is geschokt door deze brute moord, die niet eens ontdekt zou zijn als Haley niet het alarmnummer had gebeld en gefluisterd: 'Papa heeft mama pijn gedaan.' Rechercheur Tony Mendez moet een puzzel oplossen waarvan de stukjes niet passen. Om Haley te beschermen roept hij de hulp in van kinderpsychologe Anne Leone, die hoofdgetuige is in het proces tegen de seriemoordenaar.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2012
Afmetingen
Afmeting: 23,5 x 15,5 x 3,3 cm
Aantal pagina's
448 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Tami Hoag

Vertaling

Vertaald door
Corry van Bree
Originele Titel
Secrets To The Grave

EAN

EAN
9789044333725

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
665 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
155 mm
Verpakking hoogte
34 mm
Verpakking lengte
236 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

12 reviews
4,4
van de 5
5
7
0
0
0
  • Vele uren leesplezier en spanning
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    'Dieper dan de doden' was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster en dat is goed bevallen. 'Geheimen in het graf' borduurt deels voort op zijn voorganger. Bijna alle personages uit deel 1 maken ook hier hun opwachting. Ook nu wordt het verhaal vanuit verschillende perspectieven beschreven, zowel door de good als de bad guys.
    Hoewel de lezer te maken krijgt met een nieuwe moord en een nieuwe dader, is dit boek makkelijker te volgen als je eerst 'dieper dan de doden' leest. Dat vind ik wel een nadeeltje.

    Maar verder biedt dit dikke boek vele uren leesplezier en spanning. De auteur weet de lezers tot de laatste pagina te boeien. Het verhaal is helder geschreven en de plot zit goed in elkaar.

  • Goed geschreven
    • Goed plot
    • aansprekende personages

    Spannende thriller met aansprekende hoofdpersonen. De combinatie Vince en Anne is een goede vondst, de "heroische" eigenschappen worden zo over 2 mensen verdeeld, wat het allemaal wat waarschijnlijker maakt. Bovendien is de romantische noot natuurlijk en niet gezocht. Een scherpe lezer zal lang voor het einde de dader wel weten, maar het waarom van het hele plot blijft een verrassing tot het einde.

  • Lekkere thriller!
    • Goed plot

    Geweldig boek, helaas kwam ik er te laat achter dat het een vervolg was op 'dieper dan de doden' , die ik nu in huis heb. Maar het verhaal is steengoed.
    Enige minpunt is de vertaling. Op elke pagina was er iemand "van streek" , jee, het is een thriller, je beste vriendin is vermoord maar oh, wat ben ik slechts van streek...
    Op elke pagina komt deze term naar voren, zodat ik me er flink aan ging storen [ ik raakte helemaal van streek.. ;-) ]

    Maar zonder dat, superschrijfster, ik ga meer lezen van haar!

  • Heerlijk vervolg op Dieper dan de doden.
    • Spannend

    Weer een spannend verhaal tot het eind, met twijfel over wie het gedaan heeft.
    Alleen wel eerst het boek Dieper dan de doden lezen, anders duurt het toch even voor je het verband ziet.

  • Vele uren leesplezier en spanning
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    'Dieper dan de doden' was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster en dat is goed bevallen. 'Geheimen in het graf' borduurt deels voort op zijn voorganger. Bijna alle personages uit deel 1 maken ook hier hun opwachting. Ook nu wordt het verhaal vanuit verschillende perspectieven beschreven, zowel door de good als de bad guys.
    Hoewel de lezer te maken krijgt met een nieuwe moord en een nieuwe dader, is dit boek makkelijker te volgen als je eerst 'dieper dan de doden' leest. Dat vind ik wel een nadeeltje.

    Maar verder biedt dit dikke boek vele uren leesplezier en spanning. De auteur weet de lezers tot de laatste pagina te boeien. Het verhaal is helder geschreven en de plot zit goed in elkaar. Aanrader!

  • Spannend!
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Heerlijke thriller op niveau! Er is een gruwelijke moord gepleegd en de getuige, een meisje van 4 kan er niet over vertellen.. Een echter aanrader voor lezers van Karin Slaughter en Patricia Cornwell.
    Top!

  • Spannend
    • Spannend
    • onder de indruk
    • Meeslepend
    • Verrassend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    Spannend boek van begin tot eind wordt je geboeid en de plot is niet wat je verwacht.

  • zeer goed
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    Als je van thrillers houdt ook dit boek wederom moeite waard. Spannend tot het eind!

  • Prima
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    Bestelling snel geleverd.

  • Leest lekker weg
    • Goed plot

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    Niet het meest spannende boek dat er bestaat, maar het leest lekker weg en heeft een goed verhaal. Niet te voorspelbaar en goed geschreven.

Bindwijze: Paperback
9 60
Alleen tweedehands
Goed
Kan lichte gebruikssporen vertonen.
Op voorraad
Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis
Verkoop door Flexboeken.nl 9,5
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (2)

  • 9,60
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • 17,25
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.