Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Get a Life, Chloe Brown

Uitgever: HarperCollins Publishers Inc

  • Engels
  • Paperback
  • 9780062941206
  • Druk: 1
  • november 2019
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Talia Hibbert, one of contemporary romance's brightest new stars, delivers a witty, hilarious romantic comedy about a woman who's tired of being boring and recruits her mysterious, sexy neighbor to help her experience new things--perfect for fans of Sally Thorne, Jasmine Guillory, and Helen Hoang! Chloe Brown is a chronically ill computer geek with a goal, a plan, and a list. After almost--but not quite--dying, she's come up with seven directives to help her Get a Life , and she's already completed the first: finally moving out of her glamorous family's mansion. The next items? Enjoy a drunken night out. Ride a motorcycle. Go camping. Have meaningless but thoroughly enjoyable sex. Travel the world with nothing but hand luggage. And... do something bad. But it's not easy being bad, even when you've written step-by-step guidelines on how to do it correctly. What Chloe needs is a teacher, and she knows just the man for the job. Redford 'Red' Morgan is a handyman with tattoos, a motorcycle, and more sex appeal than ten-thousand Hollywood heartthrobs. He's also an artist who paints at night and hides his work in the light of day, which Chloe knows because she spies on him occasionally. Just the teeniest, tiniest bit. But when she enlists Red in her mission to rebel, she learns things about him that no spy session could teach her. Like why he clearly resents Chloe's wealthy background. And why he never shows his art to anyone. And what really lies beneath his rough exterior...

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2019
Afmetingen
Afmeting: 20,3 x 13,5 x 12,5 cm
Aantal pagina's
384 pagina's
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9780062941206

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
285 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
203 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanbiedingen
Aanbiedingen

Reviews

1 review
4,0
van de 5
0
1
0
0
0
  • Leuk romantisch verhaal
    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    Het boek leest heerlijk weg, met een leuke romance tussen de hoofdpersonen. Het plot is af en toe voorspelbaar, maar dat maakt het boek niet minder leuk.

19 59

Mooie boeken aan een scherpe prijs. In de boeken outlet vind je internationale titels aan de beste prijs.

Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.