Gina Harte - 2 - Dit heb je verdiend Ebook Tooltip De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402315813
  • 20 oktober 2020
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Carla Kovach

Carla Kovach was theaterschrijver en actrice voor ze zich toelegde op het schrijven van thrillers. Inmiddels is ze fulltime schrijfster en mede-eigenaar van een film-, fotografie- en video-productiebedrijf. Ze is de bestsellerauteur van politiethrillers en haar werk wordt vaak vergeleken met dat van M.J. Arlidge en Robert Bryndza. Ze woont in Worcester, Engeland.

Samenvatting

Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.

‘Een pageturner met een finale die je je nagels kost.’ Libelle over Stil maar, boek van de maand juni

Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed naar de keuken sloop. ‘Melissa?’ Hij legde zijn oor tegen de keukendeur.

Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden – en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa’s echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel – iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?

In de pers
‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad

‘Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.’ NBD Biblion

‘Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!’ Boekenleven.nl

‘We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.’ Thrillzone.nl

‘Een prachtig eerste deel van een serie – Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.’ ***** Chicklit.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
20 oktober 2020
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Carla Kovach
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Barbara Lampe
Tweede Vertaler
Barbara Lampe
Originele titel
Her Final Hour

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402315813

Je vindt dit artikel in

Serie
Gina Harte
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

1 review
0
0
1
0
0
  • Voorspelbaar

    Positieve punten

    • vlot geschreven

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar plot

    Een teleurstelling na het eerste boek. Enorm voorspelbaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Over de serie Gina Harte

Vaak samen gekocht

  • Gina Harte - 3 - Zo'n mooi meisje
    11,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 1 - Stil maar
    5,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 4 - Toen ze verdween
    11,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 5 - Haar duistere hart
    11,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 6 - Haar laatste fout
    11,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 8 - Hij ziet jou
    11,99
    Verkoop door bol