Gina Harte 6 - Haar laatste fout Holly had veel vijanden, maar wie van hen was in staat tot moord?

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022598283
  • 19 april 2023
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Carla Kovach

Carla Kovach was theaterschrijver en actrice voor ze zich toelegde op het schrijven van thrillers. Inmiddels is ze fulltime schrijfster en mede-eigenaar van een film-, fotografie- en video-productiebedrijf. Ze is de bestsellerauteur van politiethrillers en haar werk wordt vaak vergeleken met dat van M.J. Arlidge en Robert Bryndza. Ze woont in Worcester, Engeland.

Samenvatting

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge

Hoewel de mooie en slimme Holly altijd een rustig leven heeft geleid, is ze sinds kort de meest besproken inwoner van de stad. Haar gewurgde lichaam is namelijk gevonden in een hotelkamer, waar ze is vermoord na het huwelijksfeest van haar beste vriendin.


Wanneer de politie Holly’s smetteloze appartement doorzoekt, vol stijlvolle meubels en dure sieraden, ontdekken ze een andere kant van Holly. Ze blijkt ordelijk en precies – twee eigenschappen die niemand achter haar had gezocht. Holly was zelfs een planner, en haar volgende stap was om naar buiten te komen met haar grootste geheim, dat ze al maanden verborgen hield. Iets wat het leven van meer dan één bruiloftsgast overhoop zou gooien.

Er zijn genoeg mensen die Holly dood wilden hebben, maar er is er maar één die haar heeft vermoord.

Pers en boekverkopers over Carla Kovach

‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad

‘Écht voor de liefhebbers van onze andere favorieten, zoals Arlidge en Bryndza!’ Marianne van ’t Hof-de Jong, boekverkoper Primera, Panningen

‘Een must-read voor thrillerliefhebbers!’ Vrouwenthrillers.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
19 april 2023
Aantal pagina's
384
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Carla Kovach
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Barbara Lampe

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
141 mm
Product hoogte
34 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
34 mm
Verpakking lengte
216 mm
Verpakkingsgewicht
558 g

EAN

EAN
9789022598283

Je vindt dit artikel in

Serie
Gina Harte
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 5 reviews
5
0
0
0
0
  • weer een prachtig boek van Carla Kovach

    Positieve punten

    • spannend
    • mooi geschreven

    Negatieve punten

    • geen

    spannend van begin tot einde, zoals we trouwens van al haar vorige boeken ook kunnen zeggen, top schrijfster , zeer moeilijk om het boek aan de kant te leggen , je wil het in één ruk uitlezen

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Fijn boek om te lezen

    Leuke serie, makkelijk te lezen. verrassend slot

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Spannend

    Alweer een enorm goed boek van Kovach, spannend, maar ik hou ook van boeken met een rode draad door de levens van de hoofdpersonen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Erg spannend boek

    Nieuw deel . Uit in een zucht

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader

    als je deze serie leest dan wil je de rest ook lezen. zeer aangename serie.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 20 euro en 99 cent.
Uiterlijk 20 juni in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Over de serie Gina Harte

Vaak samen gekocht

  • Gina Harte 7 - Zwijg als het graf
    20,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 5 - Haar duistere hart
    20,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 8 - Hij ziet jou
    20,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 4 - Toen ze verdween
    20,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 9 - Toen waren er vier
    21,99
    Verkoop door bol
  • Kate Marshall 4 - Duivelsbocht
    21,99
    Verkoop door bol