A Good Girl’s Guide to Murder 2 - Good Girl, Bad Blood (A Good Girl’s Guide to Murder, Book 2) Ebook Tooltip

A Good Girl’s Guide to Murder 2 -  Good Girl, Bad Blood (A Good Girl’s Guide to Murder, Book 2)
Auteur: Holly Jackson
  • Engels
  • E-book
  • 9781405297776
  • 30 april 2020
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

The New York Times best-selling, brilliantly crafted crime-thriller sequel to the no.1 debut of 2019, A GOOD GIRL'S GUIDE TO MURDER.

A GOOD GIRL'S GUIDE TO MURDER IS THE WINNER OF THE BRITISH BOOK AWARDS' CHILDREN'S BOOK OF THE YEAR 2020 AND SHORTLISTED FOR THE WATERSTONES CHILDREN'S BOOK PRIZE 2020

“Nail-biting, taut and pacy. Jackson [is] a homegrown thriller writer to watch.… – Guardian

Pip Fitz-Amobi is not a detective anymore.
With the help of Ravi Singh, she released a true-crime podcast about the murder case they solved together last year. The podcast has gone viral, yet Pip insists her investigating days are behind her.
But she will have to break that promise when someone she knows goes missing. Jamie Reynolds has disappeared but the police won’t do anything about it. And if they won’t look for Jamie then Pip will, uncovering more of her town’s dark secrets along the way& and this time EVERYONE is listening.
But will she find him before it’s too late?

Perfect for fans of One of Us Is Lying, Eva Dolan, C L Taylor, We Were Liars and Riverdale

Praise for A Good Girl's Guide to Murder:

***'***A taut, compulsively readable, elegantly plotted thriller' – Guardian

'A fiendishly-plotted mystery that kept me guessing until the very end.' – Laura Purcell, bestselling author of The Silent Companions

'Twisty, compulsive and so, so clever' – Savannah Brown, author of The Truth About Keeping Secrets

'That ending! Pure genius' - Yasmin Rahman, author of All the Things We Never Said

'Prepare to be murdered by this book. Dark, dangerous and intricately plotted – my heart literally pounded. I haven't been this addicted to anything since Serial. Holly Jackson is the next big thing, I promise' – Laura Stevens, author of The Exact Opposite of Okay

'Twisty and compelling' – Fiona Noble, Bookseller

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
30 april 2020
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Holly Jackson
Hoofduitgeverij
Electric Monkey

Vertaling

Tweede Vertaler
Sabine Schilasky

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9781405297776

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 10 reviews
4,2

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

5
3
1
1
0
  • good girl, bad blood
    • Spannend

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Leuk, spannend en snel uitgelezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prima

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Dit is deel 2 van de boekenserie ' A Good Girls Guide to Murder. Ik vond het eerste deel wel beter. De plottwist van het verhaal is voor mij niet heel kloppend. Je leest er snel doorheen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Beschadigd

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Boek beschadigd ontvangen, omgevouwen hoeken en gescheurde rug

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • Spannend

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Het is een heel tof boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • Spannend

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Spannend, dat is wat ik er goed aan vind.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldige sequel
    • Mysterie
    • Sleept je mee
    • Vlot te lezen

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Top sequel op a good girls guide to murder. Weer een avontuur met pip die je het boek in sleurt. De hele serie, maar zeker ook dit boek een aanrader!!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader
    • Spannend

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Een heel leuk en spannend boek. Een waardige opvolger van deel 1.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Omg!
    • Spannend

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Het boek kwam heelhuids aan en een goede opvolger van de serie ben dr heel blij mee (:

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Good girl, bad blood
    • snel verzendt als altijd. goed kwaliteit

    Geschreven bij Good Girl, Bad Blood - The Sunday Times Bestseller

    Dit is mijn lievelings boek! Dus iedereen moet het lezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed vervolg

    Spannend vervolg op het eerste boek, wat mij betreft beter dan het eerste boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
7 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Expert beoordeling

Onafhankelijk onderzoek toont aan dat dit product een duurzamere keuze is t.o.v. andere bindwijzen, indien je meer dan 25 ebooks per jaar downloadt

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 7,99
    Direct beschikbaar
  • 22,99
    Direct beschikbaar
  • 11,49
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 28,12
    Uiterlijk 16 december in huis Tooltip
  • 10,49
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 18,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen