Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte De een leeft. De ander sterft. Kies maar...

Helen Grace 1 -   Iene Miene Mutte
Helen Grace 1 -   Iene Miene Mutte
Auteur: M.J. Arlidge
  • Nederlands
  • Dwarsligger
  • 9789049805418
  • Druk: 1
  • maart 2017
  • 623 pagina's
Alle productspecificaties

M.J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zes boeken geschreven met de intrigerende inspecteur Helen Grace in de hoofdrol, waarvan er al zes bij Boekerij in vertaling verschenen. © Foto: Bill Waters

Samenvatting

dwarsligger 428

‘Iene miene mutte’ van M.J. Arlidge gaat over een seriemoordenaar die mensen in tweetallen ontvoert, ze vasthoudt en uithongert. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. De overlevenden blijven gebroken en vol schuldgevoel achter. Inspecteur Helen Grace en haar team maken jacht op de moordenaar. De slachtoffers lijken lukraak gekozen, de plaats van het misdrijf zorgvuldig uitgekiend. Iets moet alle slachtoffers met elkaar verbinden, maar wat?

M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries, waaronder ‘Silent Witness’. ‘Iene miene mutte’ is deel 1 in de serie met Helen Grace.

Voor de fans van Karin Slaughter en Jo Nesbø.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Dwarsligger
Druk
1
Verschijningsdatum
maart 2017
Afmetingen
Afmeting: 12 x 8,3 x 1,9 cm
Aantal pagina's
623 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur(s)
M.J. Arlidge
Uitgever
Dwarsligger

Vertaling

EAN

EAN
9789049805418

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
136 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
83 mm
Verpakking hoogte
19 mm
Verpakking lengte
120 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

1 review
5,0
van de 5
1
0
0
0
0
  • Zeer goed
    • Voordelige koop

    Voordelige koop, dat is wat ik er goed aan vind.

Je keuze: Dwarsligger
7 90
Uiterlijk 4 december in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.