Uitgever: HarperCollins

Auteur: Jasmine Warga
  • Engels
  • Paperback
  • 9780062694041
  • Druk: 1
  • november 2017
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Jasmine Warga

"My Heart and Other Black Holes is a debut young adult novel by American author Jasmine Warga. HarperCollins published the novel on February 17, 2015. Sixteen-year-old physics nerd Aysel is obsessed with plotting her own death. With a mother who can barely look at her without wincing, classmates who whisper behind her back, and a father whose violent crime rocked her small town, Aysel is ready to turn her potential energy into nothingness.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

'Funny and heartfelt... fans of Sarah Dessen or Rainbow Rowell will adore this novel' - Culturefly 'Fans of High Fidelity and Nick + Nora, get your hands on this book ASAP' - PopsugarDespite sending him letters ever since she was thirteen, Taliah Abdallat never thought she'd ever really meet Julian Oliver. But one day, while her mother is out of the country, the famed rock star from Staring Into the Abyss shows up on her doorstep. This makes sense - kinda - because it turns out Julian Oliver is Taliah's father... When Julian asks her to go with him to his hometown to meet the family she has never known, Taliah embarks on a three-day voyage of discovery - of her father, of the past her mother has never shared with her, and of herself.From the bestselling author of MY HEART AND OTHER BLACK HOLES, this is a beautiful and heartwarming novel of music, family, and friendship.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2017
Aantal pagina's
304 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Jasmine Warga
Uitgever
HarperCollins

EAN

EAN
9780062694041

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
272 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
139 mm
Verpakking hoogte
18 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Familie
Leeftijd
Vanaf 13 jaar
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

12 49
2 - 3 weken
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 3,99
    Direct beschikbaar
  • 10,99
    Direct beschikbaar
  • 9,09
    2 - 3 weken Tooltip
  • 12,49
    2 - 3 weken Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen