Het bloemeneiland Ebook Tooltip Een onverwachte erfenis zet het leven van Sylvia op zijn kop

Het bloemeneiland
Auteur: Tabea Bach
  • Nederlands
  • E-book
  • 07 juli 2022
  • 226 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne.

Sylvia heeft een druk leven en een schijnbaar perfect huwelijk, maar toch knaagt er iets. Wanneer ze een bloemeneiland aan de Franse kust erft, is ze blij met de afleiding. Maar wanneer ze het eiland bezoekt, hoort ze dat haar man het achter haar rug om al te koop heeft gezet. In de bloemenkwekerij moet dan ook niemand iets hebben van de nieuwe erfgename, en Sylvia verbergt haar identiteit. Ze wordt al snel verliefd op het eiland. Maar als ze ook gevoelens krijgt voor Maël, die als bloemenkweker op het eiland werkt, wordt het pas echt ingewikkeld...

Het bloemeneiland is het eerste deel in een nieuwe romance serie, voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts. In Duitsland werden al meer dan een half miljoen exemplaren verkocht.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
07 juli 2022
Aantal pagina's
226
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Tabea Bach
Hoofduitgeverij
Oceaan

Vertaling

Eerste Vertaler
Bonella van Beusekom

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789046829561

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Land
Frankrijk

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Verdwijnen in bloemen ❤️
    • Romantisch verhaal
    • Leest heerlijk
    • Prachtige cover

    Dit is een perfecte roman voor iedereen die houdt van een romantisch verhaal met een prachtige setting. Vooral de bloemenkwekerij en het eiland in Bretagne spreken zeer tot de verbeelding. Ik vond het een heel mooi en geloofwaardig verhaal, en ik heb erg meegeleefd met Sylvia. Extra leuk dat in het boek de bloemen zo mooi zijn afgebeeld. Ik hoop dat er nog veel delen volgen in de serie!

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    0
12 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen