Het bloemeneiland 1 - Het bloemeneiland Ebook Tooltip Een onverwachte erfenis zet het leven van Sylvia op zijn kop

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • E-book
  • 9789046829561
  • 07 juli 2022
  • 226 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Tabea Bach

Tabea Bach speelde in opera's voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde. Ze groeide op in het zuiden van Duitsland en in Frankrijk, en woont nu met haar man in een idyllisch dorpje in het Zwarte Woud. Met de serie Het bloemeneiland werd ze in één klap bestsellerauteur.

Samenvatting

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne.

Sylvia heeft een druk leven en een schijnbaar perfect huwelijk, maar toch knaagt er iets. Wanneer ze een bloemeneiland aan de Franse kust erft, is ze blij met de afleiding. Maar wanneer ze het eiland bezoekt, hoort ze dat haar man het achter haar rug om al te koop heeft gezet. In de bloemenkwekerij moet dan ook niemand iets hebben van de nieuwe erfgename, en Sylvia verbergt haar identiteit. Ze wordt al snel verliefd op het eiland. Maar als ze ook gevoelens krijgt voor Maël, die als bloemenkweker op het eiland werkt, wordt het pas echt ingewikkeld...

Het bloemeneiland is het eerste deel in een nieuwe romance serie, voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts. In Duitsland werden al meer dan een half miljoen exemplaren verkocht.

'Een prachtige, gevoelige liefdesroman. Perfect voor een ontspannen leesavond.' Brigitte Magazine

'Meeslepend verteld. Ik kon het niet wegleggen en verheug me op het volgende deel.' Lovelybooks.de

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
07 juli 2022
Aantal pagina's
226
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Tabea Bach
Hoofduitgeverij
Oceaan

Vertaling

Eerste Vertaler
Bonella van Beusekom

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789046829561

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
4
0
0
0
0
  • Verdwijnen in bloemen ❤️

    Positieve punten

    • Romantisch verhaal
    • Leest heerlijk
    • Prachtige cover

    Dit is een perfecte roman voor iedereen die houdt van een romantisch verhaal met een prachtige setting. Vooral de bloemenkwekerij en het eiland in Bretagne spreken zeer tot de verbeelding. Ik vond het een heel mooi en geloofwaardig verhaal, en ik heb erg meegeleefd met Sylvia. Extra leuk dat in het boek de bloemen zo mooi zijn afgebeeld. Ik hoop dat er nog veel delen volgen in de serie!

    Vond je dit een nuttige review?
    12
    0
  • Wat een verrassend boek

    Zoals m'n titel al zegt een fijn boek, heb het met plezier gelezen.Ik bestel gelijk het tweede boek en wacht daarna op nr3.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Een romantisch verhaal in een prachtige omgeving

    Een pakkend en romantisch verhaal op een fictief eiland ergens ten zuiden van de Bretonse kust in de buurt van Point du Raz. Ook deel twee sprak me aan en deel 3 is besteld.

    De authentieke Bretonse elementen geven extra sfeer aan het verhaal, net als de mooie omschrijvingen van het fictieve, maar mooie camelia eiland. De warme band tussen de verschillende generaties en het respect voor elkaar, de zee en natuur maken dit boek extra fijn om te lezen.

    De winterse romance is een leuk tussendoor verhaaltje, maar meer een toegift. Geen eigen boek waard. Het kleine en dunne boekje werd in grotere letters gedrukt en bijna de helft van de bladzijden beslaan de eerste twee hoofdstukken van deel 1 van het Bloemeneiland. Een teleurstelling, maar deel 1 en 2 zijn zeker de moeite waard en ik kijk uit naar deel 3

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Prachtig

    Ik heb erg genoten van het boek. Prachtig verhaal en mooi beschreven natuur.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Waarom een goede keuze?

Wij vinden dit artikel een goede keuze, want het heeft positieve eigenschappen vergeleken met soortgelijke artikelen, zoals keur- of kenmerken op sociaal en ecologisch gebied.

Keur- of kenmerken

  • E-book
Lees meer over ons Goede Keuze-label

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent. De meest getoonde prijs is 9 euro en 99 cent. Je bespaart 30%.

Vanaf 40% korting op de mooiste ebooks

Je bespaart 30%
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Over de serie Het bloemeneiland

Vaak samen gekocht