Het bloemeneiland Luisterboek Tooltip Een onverwachte erfenis zet het leven van Sylvia op zijn kop

Auteur: Tabea Bach
Schrijf een review
Het bloemeneiland
Auteur: Tabea Bach
  • Nederlands
  • Digitaal luisterboek
  • 07 juli 2022
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • In de bol.com Kobo app verschijnt je luisterboek direct na synchronisatie. Je kunt luisterboeken alleen in deze app beluisteren. Je kunt geen luisterboek cadeau geven.

Samenvatting

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne. Sylvia heeft een druk leven en een schijnbaar perfect huwelijk, maar toch knaagt er iets. Wanneer ze een bloemeneiland aan de Franse kust erft, is ze blij met de afleiding. Maar wanneer ze het eiland bezoekt, hoort ze dat haar man het achter haar rug om al te koop heeft gezet. In de bloemenkwekerij moet dan ook niemand iets hebben van de nieuwe erfgename, en Sylvia verbergt haar identiteit. Ze wordt al snel verliefd op het eiland. Maar als ze ook gevoelens krijgt voor Maël, die als bloemenkweker op het eiland werkt, wordt het pas echt ingewikkeld... Het bloemeneiland is het eerste deel in een nieuwe romance serie, voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts. In Duitsland werden al meer dan een half miljoen exemplaren verkocht. 'Een prachtige, gevoelige liefdesroman. Perfect voor een ontspannen leesavond.' Brigitte Magazine 'Meeslepend verteld. Ik kon het niet wegleggen en verheug me op het volgende deel.' Lovelybooks.de Tabea Bach speelde in opera's voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde. Ze groeide op in het zuiden van Duitsland en in Frankrijk, en woont nu met haar man in een idyllisch dorpje in het Zwarte Woud. Met de serie Het bloemeneiland werd ze in één klap bestsellerauteur.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Digitaal luisterboek
Oorspronkelijke releasedatum
07 juli 2022
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Tabea Bach
Verteller
Loeke Pam
Hoofduitgeverij
Oceaan

Vertaling

Eerste Vertaler
Bonella van Beusekom

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789046830208

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Luisterboek
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Land
Frankrijk
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

11 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • Kies uit meer dan 100.000 Nederlands- en Engelstalige luisterboeken
  • Download de speciale bol.com Kobo app
  • Luister je boek waar en wanneer je maar wilt – online en offline
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen