Het geheim van Montmartre

Afbeeldingen

Het geheim van Montmartre

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789401605526
  • 15 augustus 2016
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Wanneer de liefde uit het leven van de jonge, Italiaanse Viola verdwijnt, vindt ze troost in het romantische Parijs. Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle. Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden. Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe, betoverende liefde? Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman, voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
15 augustus 2016
Aantal pagina's
384
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Donatella Rizzati
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Vertaling

Eerste Vertaler
Saskia Peterzon-Kotte
Tweede Vertaler
Saskia Peterzon-Kotte
Originele titel
Het geheim van Montmartre

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
140 mm
Product hoogte
34 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
34 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
575 g

EAN

EAN
9789401605526

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Gemiddelde van 8 reviews
5
1
1
0
1
  • Ontspannen lezen

    Positieve punten

    • Goede verhaallijn

    Negatieve punten

    • Geen diepgang

    een mooie verhaallijn dat zich afspeelt tegen een Parijse achtergrond. Geen literair hoogstandje maar een mooi, ontspannen boek dat vlot leest

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • mijn zonnig leven in Frankrijk

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn

    Ik vind het een prachtig beschreven boek en op vakantie zijn deze boeken mijn maatje. Lekker in de zon in Frankrijk en een kopje koffie en mijn dag kan niet stuk

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • boek met reiskriebels

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    lekker ontspannend

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • 2e hands was wellicht beter geweest.

    Negatieve punten

    • Weinig verrassend

    Oud vergeeld boek. Inhoud maakt dit niet goed!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Relax

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Zeer mooi boek. Werkt ontspannend.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed!

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Ik ben zeer tevreden over dit artikel. Wat ik vooral goed vind: Goede kwaliteit, Voordelige koop, Duurzaam

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader

    Zeer mooi boek! Veel beschrijvingen, die me minder boeiden, maar die las ik dan diagonaal. Zeer mooie verhaallijn. Boek wat moeilijk weg te leggen is!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • feelgood roman

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    een heerlijk ontspannend boek, feelgood roman, zeker aan te raden voor op vakantie

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 7 euro en 90 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 7,90
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 17,50
    Op voorraad. Nu besteld, dinsdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen