Het kwaad en de rivier Ebook Tooltip Het kwaad en de rivier

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789026133923
  • 10 oktober 2014
  • 438 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

R.J. Ellory

R.J. Ellory (1965) is de veelbekroonde auteur van thrillers die wereldwijd vertaald worden. In zijn werk speelt Amerika een grote rol, zowel de cultuur, de steden als het landschap. In 'De derde kogel' is dat het politieke landschap van de jaren 60.

Samenvatting

Het lijk van een meisje dat 20 jaar geleden verdween, wordt teruggevonden bij de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sheriff John Gaines komt erachter dat in die tijd meer meisjes verdwenen zijn. 'Het kwaad en de rivier' is de nieuwe thriller van R.J. Ellory.
Het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden verdween, wordt teruggevonden in de oever van de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sherrif John Gaines komt er achter dat er meer meisjes in die tijd verdwenen zijn. Waarom weigeren haar vrienden te praten? Wat is de rol van de invloedrijke familie Wade? Is het toeval dat een belangrijke getuige bij een brand omkomt? En hoe betrouwbaar is het geheugen van de aan Alzheimer lijdende vader van een van de verdachten?

R.J. Ellory is de enige auteur die drie keer op rij bekroond werd met vijf sterren in de VN Thrillergids. Voor de liefhebbers van Michael Connelly en Jo Nesbø, Ellory schrijft thrillers die keer op keer overdonderen.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
10 oktober 2014
Aantal pagina's
438
Ebook Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
R.J. Ellory

Vertaling

Eerste Vertaler
Kris Eikelenboom
Tweede Vertaler
Kris Eikelenboom

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789026133923

Reviews

Gemiddelde van 3 reviews
2
1
0
0
0
  • Verborgen geheimen komen boven water...

    Positieve punten

    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    • geloofwaardig
    • Spannend
    • geloofwaardig
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Een intrigerende cover en een titel die duidelijk wordt tijdens het lezen.

    Op het voorblad staat heel toepasselijk:
    'Wat in het verleden ligt, is de proloog' ~ William Shakespeare, The Tempest.

    Ellory weet als Brits auteur op onnavolgbare wijze een sfeertje neer te zetten met een paar goed gekozen woorden.
    Je waant je in het diepe zuiden van de U.S.A.
    En de regen stroomde, en de regen was zwart en hield niet op.
    Ook:
    We dansten op het veld, we lachten zoals we altijd hebben gelachen en toen liep Nancy naar de bomen aan het eind van Five Mile Road en is nooit meer gezien.

    Op een bepaald gedeelte in het verhaal, denk je als lezer dat je het wel weet! Je kent de dader!
    Dat is niet het geval blijkt al snel daarna.
    Sheriff Gaines wil alles alleen oplossen. Is dat wel zo slim? Ineens liggen alle mogelijkheden weer open, maar één persoon blijft in het gezichtsveld van Gaines.
    Dan is er toch een onverwachte dader, dit had ik niet verwacht. Helemaal op het verkeerde been gezet. Alweer! Prachtig gedaan.

    Een prachtige zin vond ik:
    Niemand had genoeg om hem gegeven om uit te zoeken waar hij was.
    Deze gedachte nadat Ganes het plaatje helemaal helder heeft.

    Het verhaal begint en eindigt met oorlog. In dit geval de oorlog zoals John Gaines er mee te maken heeft gehad.

    Mooi om nog een andere verhaallijn te ontdekken in het boek. Het zijn maar een paar hoofdstukken, maar het geeft goed weer hoe een en ander door deze persoon beleefd wordt.
    De verhaallijn van Gaines begint op 24 juli 1974 en eindigt op 12 augustus 1974. In deze korte periode gebeurt zo enorm veel. Veel in het leven van de andere karakters, maar ook in het leven van Sheriff Gaines:
    Op een dag zal hij, misschien, de dingen zien zoals ze zijn... een cirkel, een wiel, iets zonder begin of einde... zoals de slang die zijn eigen staart opeet en tenslotte onherroepelijk verdwijnt.
    Bij deze goed gekozen woorden in het verhaal, die ook weer betrekking hebben op een passage in het boek, slaakte ik een diepe zucht en keek weer op!
    Ik geloof niet, dat ik ooit sneller een boek uitgelezen heb. Graag gelezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Een aanrader voor de thrillerfan, die nét iets meer wilt!

    Positieve punten

    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    “Het kwaad en de rivier” - RJ Ellory
    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

    Wat
    Was
    Dat?

    Wauw! Fantastisch, angstaanjagend boek! 447 pagina’s vol spanning, bedroefdheid, verwarring, intriges, familieperikelen en de dood...

    Op de cover staat: “Schitterend en angstaanjagend. Een meesterwerk. - Michael Connelly”
    #helemaaljuistdat!

    Het begint met 1 moord, 20 jaar geleden... Je kan je niet voorstellen wat daarna allemaal gebeurd bij de zoektocht naar de dader(s).

    Fantastisch! En opnieuw een super verrassend einde!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Prachtige thriller

    Ellory is een meester van dit genre

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0

Waarom een goede keuze?

Wij vinden dit artikel een goede keuze, want het heeft positieve eigenschappen vergeleken met soortgelijke artikelen, zoals keur- of kenmerken op sociaal en ecologisch gebied.

Keur- of kenmerken

  • E-book
Lees meer over ons Goede Keuze-label
Kies gewenste uitvoering
Kies je bindwijze (2)
Prijsinformatie en bestellen
Niet leverbaar

Ontvang eenmalig een mail of notificatie via de bol app zodra dit artikel weer leverbaar is.

Houd er rekening mee dat het artikel niet altijd weer terug op voorraad komt.

Vaak samen gekocht

  • Het loket
    9,99
    Verkoop door bol
  • Bekraste zielen
    9,99
    Verkoop door bol
  • Een ongenode gast
    9,99
    Verkoop door bol
  • Een mooie dag om te sterven
    9,99
    Verkoop door bol
  • Stervensuur hoogspanning
    9,99
    Verkoop door bol
  • Een stil geloof in engelen
    9,99
    Verkoop door bol