Het laatste huis Ebook Tooltip Er ligt iets begraven achter het laatste huis van de straat. Maar het is niet wat je denkt.

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402320046
  • 10 januari 2023
  • 320 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Samenvatting

Fenomenale, duistere spanning voor de fans van Thomas Olde Heuvelt, J.D. Barker en Gillian Flynn – uitgeroepen tot thriller van de maand in The Times, The Observer én The Guardian

Ted Bannerman woont in het laatste huis aan de bosrand. Het is er wat eenzaam: zijn dochter Lauren is er niet altijd en verder heeft hij alleen zijn kat Olivia. Het is er ook wat bedrukkend, met de dichtgetimmerde ramen en de spiegels die Ted heeft moeten weghalen toen hij zichzelf er niet meer recht in kon aankijken. En dan zijn er nog de vreemde geluiden op de zolder en datgene wat er achter het huis in het bos begraven ligt. Dan krijgt de straat een nieuwe bewoonster. Eentje die bijzonder geïnteresseerd lijkt in Ted en in een meisje dat jaren geleden in deze omgeving verdween.

Dit is het verhaal van een moordenaar. Van een gestolen kind. Van wraak. Dit is het verhaal van Ted, Lauren en Olivia, die in een doodgewoon huis aan het einde van een doodgewone straat wonen. Al deze dingen zijn waar. En toch zijn sommige ervan leugens. Want er ligt iets begraven achter het laatste huis aan de bosrand. Maar het is niet wat je denkt.

Collega-auteurs en de pers over Het laatste huis

'…eenmaal gegrepen door deze psychologische thriller wil je doorlezen.' **** VN Detective & Thrillergids

‘Ward heeft het indrukwekkende talent om je met elke zin meer de stuipen op het lijk te jagen.’ Thomas Olde Heuvelt

‘De ophef rond dit boek is volkomen terecht. Ik heb het gelezen en het blies me omver. Het is een echte zenuwvergruizer die zijn verbijsterende geheimen tot het allerlaatst bewaart. Ik heb sinds Gone Girl niet meer zoiets spannends gelezen.’ Stephen King

‘Als je naar een heel, heel duistere plek wilt gaan is dit het boek voor jou. Een indrukwekkend staaltje vertelkunst, een intelligente psychologische thriller die je scherp houdt.’ The Times, thriller van de maand

‘Het laatste huis blies me omver’ ***** De Boekenkrant

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
10 januari 2023
Aantal pagina's
320
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Catriona Ward
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Mariette van Gelder

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402320046

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Video's

Reviews

Gemiddelde van 6 reviews
2
1
1
1
1
  • matig

    Matig, niet zo spannend

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Prachtig apart boek

    Als je het helemaal snapt, weet je hoe het zit...
    wat een onverwacht einde.
    Kon niet stoppen met lezen.
    Prachtig boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Geen thriller en niet spannend

    Na zo'n 50 bladzijden dacht ik, wat ben ik in vredesnaam aan het lezen? Toen heb ik wat recensies gelezen en het boek daarna al scannend uitgebladerd. Ik wilde namelijk wel weten wat er gebeurt, maar er gebeurt vooral heel erg veel 'niets'.
    Dit is geen thriller en ook geen horror, het is de gedachtenwereld van iemand met ernstige psychische problemen. En als je dat interessant vindt en weet dat je geen thriller gaat lezen, dan geef je misschien meer sterren dan ik.

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    1
  • Vervreemdend uniek

    Dit is met afstand één van de gekste, meest vervreemdende boeken die ik ooit heb gelezen. Het boek is nooit horror, nergens heel spannend, maar boeit elke seconde. Ik zag het grootste deel van de plot al mijlenver van tevoren aankomen, in die zin dus best voorspelbaar. Toch 5 sterren, omdat het een erg uniek verhaal is, zeer boeiend, erg fijne schrijfstijl.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Meer van verwacht

    Dit is een boek dat ik zeker geen 2e keer zal lezen en niet ga bijhouden. Had meer verwacht van deze thriller. Het begon nochtans goed, maar op een gegeven moment moest ik mij er echt toe aan zetten om verder te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Topper!

    Spannend van begin tot einde. Ik heb een nachtje doorgedaan om hem uit te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

  • November
    8,99
    Verkoop door bol
  • Stille angst
    12,99
    Verkoop door bol
  • Om nooit te vergeten
    3,99
    Verkoop door bol
  • De hulp 1 - De hulp
    4,99
    Verkoop door bol
  • Henrik Hedin - Sterf voor mij
    12,99
    Verkoop door bol
  • Zonnewijzer
    12,99
    Verkoop door bol