Het lied van de zee

Schrijf een review

Afbeeldingen

Uitgever: Boekerij

Auteur: Angela Slatter
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789022598801
  • 18 april 2023
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Limited edition met bedrukt boekblok, blauwe folie, geïllustreerde schutbladen, fanart, auteursbrief en een exclusief kort verhaal.

Voor de lezers van V.E. Schwab, Naomi Novik en Katherine Arden.

Lang geleden floreerde Miren O’Malleys familie dankzij een deal die ze hadden gesloten met de Meermensen: veiligheid voor hun schepen op zee in ruil voor een bijna onbetaalbare prijs. Die belofte hebben ze echter al vele jaren niet kunnen waarmaken. Mirens oma is vastbesloten om de gloriedagen die zij zich nog kan herinneren terug te laten keren, zelfs als dat betekent dat ze Miren haar vrijheid moet ontnemen. Haar oma leert haar dat de O’Malleys een machtige familie horen te zijn die zich houdt aan de eeuwenoude traditie die hen al generatieslang ondersteunt:

Eén kind is voor de familie.

Eén kind is voor de kerk.

En één kind is voor de zee.

In de pers:

‘Verbluffend gothic-avontuur… Als je van moedige heldinnen, prachtige taal en een goed doordachte wereld houdt, wil je dit niet missen.’ Publishers Weekly

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
18 april 2023
Aantal pagina's
368
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Angela Slatter
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Maren Mostert

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
666 g
Product breedte
150 mm
Product hoogte
39 mm
Product lengte
222 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
150 mm
Verpakking hoogte
39 mm
Verpakking lengte
222 mm

EAN

EAN
9789022598801

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Type boek
Hardcover
Nieuw verschenen
Nieuw verschenen
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Kies gewenste uitvoering

Prijsinformatie

De prijs van dit product is 23 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen