Het recht van de sterkste EBOOK

Het recht van de sterkste
Het recht van de sterkste
Auteur: Carla Norton
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789026139697
  • Druk: 1
  • september 2016
  • 345 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Carla Norton

Carla Norton schreef eerder non-fictieboeken over ontvoeringszaken die bestsellers werden en zelfs door de FBI op hun leeslijst werden gezet. Haar kennis en ervaring gebruikt ze nu voor haar thrillers. Van Norton verscheen eerder Langs de afgronddat met goede recensies werd overladen. Op bol.com vind je alle boeken van Carla Norton, waaronder het nieuwste boek van Carla Norton.

Samenvatting

Wanneer een seriemoordenaar ontsnapt en binnen 24 uur iemand uit zijn verleden vermoordt, weet Reeve dat de man ook achter haar aan zal komen. Zij ontsnapte immers ooit uit zijn martelkelder. Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter. 'Het recht van de sterkste' van Cara Norton is een ijzingwekkende thriller,waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.' Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang in zijn kelder gemarteld. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma's, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit. Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatiënt te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt weet hij binnen 24 uur iemand uit zijn verleden te vermoorden. Reeve's ergste nachtmerrie wordt hiermee bewaarheid en ze wordt overspoeld door beelden die ze zich liever nooit meer had herinnerd. Hoe graag ze Flint ook wil vergeten, niemand kent hem zo goed als zij. Flint weet uit handen van de autoriteiten te blijven en laat een bloedig spoor van steeds meer slachtoffers achter zich. Reeve realiseert zich dat zij de enige is die hem kan stoppen... Carla Norton schreef eerder non-fictieboeken over ontvoeringszaken die zelfs door de FBI op hun leeslijst werden gezet. Haar kennis en ervaring gebruikt ze nu voor haar thrillers. Van Norton verscheen eerder de thriller 'Langs de afgrond'.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2016
Aantal pagina's
345 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Carla Norton

Vertaling

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk

EAN

EAN
9789026139697

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Nederlands

Reviews

6 reviews
4,3
van de 5
3
2
1
0
0
  • Geweldig!
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Het recht van de sterkste is het tweede boek van deze schrijfster met dezelfde hoofdpersoon. Ik heb er ontzettend van genoten, wat een sterk verhaal en een spanning die je mee neemt het verhaal in. Ik zou wel het eerste boek eerst lezen en dan deze pakken. Een aanrader!

  • Leuk vlot verhaal
    • Fantasierijk
    • Goed plot
    • geen thriller en niet spannend

    Geschreven bij Het recht van de sterkste

    Leuk verhaal MAART DR meer dan leuk is t niet. Leest absoluut lekker weg maar daar zocht ik niet naar. Ik zocht spanning en nagelbijten opent puntje van me bank.
    Ik begin echt te denken dat vele denken geld te krijgen voor een goed review ofzo?
    Nee niet spannend en al helemaal niet .. sjit ik ben vergeten wat 1 review dame ook alweer zei ..

    Maar goed. Nogmaals heb t met best beetje plezier en gemak gelezen (beide delen trouwens) maar t is de naam thriller absoluut NIET waard

  • In trance
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geschreven bij Het recht van de sterkste

    Het vorige boek van Carla Norton, wat ik bijna twee jaar geleden las, heb ik in bijna één ruk uitgelezen, zo spannend en beangstigend. Benieuwd of ze het met dit tweede boek met Reeve in de hoofdrol weer voor elkaar gekregen heeft?

    Hoofdrolspeelster Reeve is terug, de jonge vrouw die als tiener een aantal jaar is vastgehouden en mishandeld door psychopaat Daryl Wayne Flint. Ze heeft haar leven weer op de rit en kan er zelfs weer van genieten. Totdat Flint weet te ontsnappen uit het psychiatrische ziekenhuis waar hij in vastzit en een spoor van bloed achterlaat. Voordat hij opnieuw jonge meisjes te grazen kan nemen moet hij gestopt worden en Reeve en ex-FBI agent Milo Bender zijn degenen die deze zieke geest het beste kennen. Zij gaan de FBI helpen om Flint te proberen te vinden en als de FBI niet meewerkt, zullen zo op eigen houtje verder moeten…

    Je zit meteen vanaf de eerste bladzijde in het super spannende verhaal. Ik wilde niet meer stoppen met lezen tot ik wist dat die psychopaat gepakt zou zijn (of niet). Door de spanning en de korte hoofdstukken, waarin de perspectieven van hoofdzakelijk Reeve en Flint aan bod komen, vlieg je door het boek heen. Een echte pageturner, kan het niet anders zeggen!

    Die arme Reeve, opgekrabbeld, nieuwe vrienden gemaakt, studie opgepakt, en dan komt die gruwelijke man weer haar leven binnendringen. Het bezig zijn met de zoektocht naar Flint zorgt ervoor dat oude wonden worden opengereten en dat er herinneringen die ze diep had weggestopt en waar ze eerder niet bij kon weer bovenkomen. Triest dat zijn slachtoffer degene moet zijn die hem het beste kan opsporen, omdat ze het beste in zijn geest kan kruipen. Beangstigend! Het grijpt je echt aan. Knap neergezet door de auteur!

    Ik vond het eerste boek al geweldig, maar dit tweede boek is zo mogelijk nog spannender en sterker! Wat een mega spannend verhaal, ik zat echt op het puntje van mijn stoel en helemaal in trance.
    Ik ben heel benieuwd waar Carla Norton ons nog meer mee gaat verblijden!

  • Ik zou zeggen: bestellen!
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Ik heb genoten van dit spannende boek. Het is een verhaal dat je het liefst in een adem uit zou willen lezen. Het recht van de sterkste is voor mij het meest indrukwekkende boek dat ik de afgelopen maanden heb gelezen.

  • leuk te lezen
    • Spannend
    • lekker om te lezen
    • Voorspelbaar plot

    het is een leuk boek te lezen voor het slapen gaan, niet te spanend zodat je er wakker van blijf.
    maar wel spanning genoeg om het door te lezen.

  • Spannend verhaal
    • Goede kwaliteit

    Spannend verhaal

9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.