Het resort Ebook Tooltip

Schrijf een review
Het resort
Het resort
Auteur: Sarah Pearse
  • Nederlands
  • E-book
  • Introductie: 2022-11-16
  • Blz.: 359 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

Internationale bestseller auteur Sarah Pearse is terug met Het resort. Een huiveringwekkende thriller met als setting een geïsoleerde plek met een duistere geschiedenis. Voor lezers van Ruth Ware

In Het resort van Sarah Pearse neemt een ontspannen vakantie in een luxe resort een huiveringwekkende wending…

Het resort is het tweede deel in de serie met Elin Warner. Op een rotseiland voor de kust van Engeland is een duurzaam wellnessresort geopend. Het is bedoeld als een plek om helemaal tot rust te komen, maar het eiland heeft een duister verleden. Ooit opereerde er een seriemoordenaar en het gerucht gaat dat het eiland is vervloekt. Als het lichaam van een jonge vrouw wordt aangetroffen op de rotsen wordt rechercheur Elin Warner ingeschakeld. Er lijkt sprake van een tragisch ongeluk, alleen was de vrouw niet ingecheckt in het resort – ze had überhaupt niet op het eiland moeten zijn. Als er de volgende dag tijdens het duiken iemand omkomt weet Elin dat er opzet in het spel is. Iemand heeft het op de bezoekers voorzien, maar waarom? Elin moet de moordenaar vinden voordat de geschiedenis van het eiland zich herhaalt.

Het resort van Sarah Pearse is dé thriller waar iedereen naar uitkijkt. Voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley.

Enthousiaste lezers van Het sanatorium op Hebban:

***** ‘Wat een debuut!’ ***** ‘Een heel origineel verhaal.’ ***** ‘Gruwelijk spannend!’ ***** ‘Van de epiloog vloog ik echt even van mijn stoel.’ ***** ‘Een en al spanning.’ ***** ‘Je kan het boek moeilijk wegleggen.’ ***** ‘Tot de laatste pagina geweldig. Een echte aanrader.’

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
16 november 2022
Aantal pagina's
359
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sarah Pearse
Hoofduitgeverij
Ambo|Anthos

Vertaling

Eerste Vertaler
Harmien Robroch

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789026361470

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Aanraders
Nieuw verschenen
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

12 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Expert beoordeling

Onafhankelijk onderzoek toont aan dat dit product een duurzamere keuze is t.o.v. andere bindwijzen, indien je meer dan 25 ebooks per jaar downloadt.

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen