Het suikerhuis
Auteur: Laura Lippman
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789046163313
  • Druk: 1
Alle productspecificaties

Laura Lippman

"Laura Lippman (born January 31, 1959) is an American author of detective fiction.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Maak kennis met Tess Monaghan, vroeger journalist bij de Baltimore Sun, nu privé-detective, nieuwsgierig, eigenzinnig, clever en voor de duivel niet bang. Tess is uitdagend en tegendraads, sexy en sympathiek en heeft zo haar eigen tekortkomingen.



Tess wordt door haar vader gevraagd om Ruthie, een oude bekende van hem, te helpen. Een jaar geleden is haar lijmsnuivende broer in de gevangenis doodgestoken, nadat hij bekend had een meisje gedood te hebben.


De identiteit van het meisje is nooit achterhaald en Ruthie wil nu dat Tess alsnog uitzoekt wie het meisje was, overtuigd als zij ervan is dat beide moorden met elkaar te maken hebben.
Tess begint met niet meer dan een paar aanwijzingen en volgt een spannend spoor via Baltimores chique Inner Harbor naar de meest louche buurten van de stad.
Hoe meer Tess aan de weet komt, des te meer vragen ze heeft, niet in de laatste plaats over haar vaders betrokkenheid bij het mysterie van de vermoorde tiener.


Terwijl ze geholpen door haar sprankelende en steenrijke boezemvriendin Whitney dieper graaft, komt ze tot schokkende ontdekkingen en staan er levens op het spel, ook dat van Tess.



Voor de fans van Sue Grafton, Sara Paretsky en Patricia Cornwell, is Tess een nieuwe spannende vriendin en Het suikerhuis een welkome verrassing. Het is niet alleen een goed geschreven en rijkgeschakeerde thriller, het is ook een verhaal met diepgang.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Laura Lippman

Vertaling

Vertaald door
Ineke van Bronswijk
Originele Titel
The Sugarhouse

EAN

EAN
9789046163313

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Select-bezorgopties
Gratis verzending
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

3 reviews
3,3
van de 5
1
0
1
1
0
  • Onverwachte wendingen!

    Geschreven bij Het Suikerhuis

    Onverwachte wendingen, dat kwam bij me op na het lezen van dit boek. Niet elke dag kom je in een thriller in de wereld van anorexia terecht. Boeiend, spannend en meeslepend!

  • Leuk maar niet superspannend.
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Ingewikkeld verhaal
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij Het Suikerhuis

    Dit verhaal had een behoorlijk Amerikaans politiek tintje. Daar heb ik persoonlijk heel veel moeite mee en daarom kon ik moeilijk het verhaal vasthouden. Mijn gedachten dwaalden nogal eens af. Wel waren Tess en haar vriendin Whitney erg leuk. Het was gemakkelijk om met ze mee te leven. Ook het privéleven van Tess maar ook haar ouders, met name haar vader, waren een welkome afwisseling in het verhaal. Het was zeker spannend en ook verrassingen, die ik niet aan zag komen.
    De dialogen waren zeer zeker goed!
    Maar door het politieke Amerikaanse tintje, vond ik het boek iets minder. Maar dat is mijn persoonlijke mening en hoeft niet die van iemand anders te zijn.

  • Komt moeizaam op gang
    • aardig verhaal
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij Het Suikerhuis

    Dit is het eerste boek dat ik van Laura Lipmann heb gelezen. Ik vond het moeizaam op gang komen, maar uiteindelijk zat ik er wel genoeg in om het uit te lezen. Niet echt een aanrader, maar ook weer geen afrader. Het boek heeft mij niet echt gepakt, maar de verhaallijn op zich is best aardig.

17 95
Uiterlijk 1 november in huis
Verkoop door Johansboeken 9,3
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Johansboeken
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Johansboeken

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.